5 автоматичних автобусних мийок Christ, м.Тбілісі, Грузія
Дельта встановила 5 автоматичних автобусних мийок Christ в м.Тбілісі, Грузія
06.11.2019
АКЦІЯ! Апарати високого тиску від 35000 грн
15.05.2020

Німецька безконтактна автоматична мийка Christ Aquatus для мережі АЗС ОВІС в м.Харків

Компанія Дельта Кріст Сістемз успішно закінчила монтаж 8-ий за рахунком мийки німецької фірми Christ для мережі ОВІС. Мережа АЗС та автомийок ОВІС, для якої Дельта вже встановила 4 автоматичних мийки для легкових автомобілів, 2 вантажні портальні мийки, а також автомийку самообслуговування, в цей раз зробила вибір на користь преміальної безконтактної мийки Christ AQUATUS.

AQUATUS – модель преміум класу з використанням відомої контурної технології Christ, яка розпізнає контур автомобіля і підлаштовує роботу мийного і сушильного сопел під габарити конкретного авто, тим самим забезпечуючи найкращу якість мийки та сушки.
У Aquatus використовуються кращі німецькі технології безконтактної мийки. Поворотний верхнє сопло високого тиску, безконтактна бічна мийка з використанням обертових точкових і плоских струменів забезпечують найкращу якість мийки автомобіля з усіх боків.

Це перша безконтактна мийка Christ, встановлена в Україні. Високошвидкісний самохідний портал Aquatus забезпечує якісну мийку легкових автомобілів і мікроавтобусів зі швидкістю 12 авто / годину. Портал укомплектований новітньою B & amp; R електронікою електронікою, високоточною системою дозування хімії, сучасною системою управління і системою самодіагностики.