Varius 1+1

Автоматична мийка для легкових автомобілів Varius 1 + 1 від німецького концерну Christ – це високопродуктивна 2-х портальна щіточна мийка класу Premium PLUS.

Надшвидкісна мийка автомобілів забезпечується за рахунок роздільного розташування сушильного та мийного порталів. Перший портал виконує і сушку, і завдає піну перед миттям щітками. Таке інженерне рішення Christ дозволило добитися швидкості мийки – 12-18 автомобілів на годину.

За ОДИН прохід мийка Varius 1 + 1 може виконувати кілька програм. Так, наприклад весь комплекс послуг: нанесення активної піни, миття щітками і автоматична сушка може бути виконаний всього за 2 проходи.

автоматичні мийки christ varius 1 + 1

Висока якість мийки

Перехресна технологія мийки забезпечує неперевершений результат. Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова.

щітки optiflex

Діагональні щіткиOPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації гарантує високу якість мийки незалежно від форми автомобіля. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматичні мийки genius

Контурна сушка

Верхнє поворотний сушильне сопло з поворотом на 140 ° плавно переміщається по контуру автомобіля і в поєднанні зі стаціонарної бічною сушкою з 2-ма вентиляторами по 4 кВт забезпечують ідеальний результат.

автоматичні мийки varius

Мийник коліс ø до 21′

Christ пропонує мийники коліс різної конфігурації: щеточная мийка з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки, мийка щіткою і високим тиском, безконтактна мийка.

Швидкість мийки 12-18 авто/год

Висока швидкість мийки Надшвидкісна мийка Varius 1 + 1 відрізняється в 3 рази більшою продуктивністю і дозволяє мити до 18 автомобілів на годину.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Електроніка B & R преміум класу Всі процеси мийки та сушки контролює новітня електроніка, що встановлюється на моделях преміум-класу (Genius, Primus тощо.) Завдяки безлічі контрольних лічильників і звітів, ви надійно захищені від крадіжки на автомийці.

Висота мийки 2,25м (базова модель)

Varius 1 + 1 виробляється в 5-ти конфігураціях мийної зони з висотою 2250, 2450, 2650, 2750 і 2850мм

Ширина мийки 2,4м

Збільшена ширина мийної зони 2,4 м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Висота бічної сушки 1,7м

Бічні сушильні сопла забезпечують автоматичну сушку на висоті 1700мм

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Базова комплектація

автоматичні мийки christ varius 1 + 1

Самохідний портал (2шт.)  в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки quantus

Комплект мийних щіток: 1 верхня і 2 бічні з технологією OptiFlex.

автоматичні мийки quantus

Мийник коліс ø до 21′ з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки.

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт управління українською мовою.

автоматичні мийки christ varius 1 + 1

Верхня поворотна контурна сушка з 2-ма вентиляторами по 4кВт кожен дозволяє обслуговувати позашляховики, спортивні та ін. автомобілі, забезпечуючи ідеальне якість сушки.

автоматичні мийки christ varius 1 + 1

Система нанесення хім. реагентів, шампуню і сушильного воску (прискорювача сушки) в базовій комплектації.

автоматичні мийки christ varius 1 + 1

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

автоматичні мийки christ varius 1 + 1

Система керування мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

Опції

автоматичні мийки centus

Шарнірні щітки

Це унікальна запатентована технологія Christ, перевірена роками успішної експлуатації. За рахунок заломлення в нижній третині бічні щітки повністю повторюють контур кузова, що забезпечує ідеальний результат миття.

автоматичні мийки christ varius 1 + 1

Система нанесення Активної Піни

Технологія нанесення активної піни з нагріванням і без – одна з найпопулярніших опцій Christ. Пінна емульсія завдяки більш тривалого контакту з поверхнею автомобіля розм’якшує засохлу бруд, забезпечуючи високу якість мийки.

опції для автомийок

FOAM SPLASH

Технологія потокового нанесення піни з LED-підсвіткою. Подача піни густим, товстим шаром у вигляді суцільної “пінної стіни” дозволяє повністю охопити поверхню автомобіля, гарантуючи відсутність необроблених місць.

автоматичний мийник коліс

WHEEL MASTER

Мийник коліс з системою сенсорного вимірювання діаметра колеса і інноваційною технологією переміщення миючої системи в режимі 4D, що забезпечує ідеальний результат миття коліс будь-якого діаметру.

Відео