Заснована понад 100 років тому, німецька фірма Otto Christ AG з 1963г. розробляє найнадійніші і високо продуктивні автоматичні мийки для легкового і вантажного транспорту. Найбільші сучасні автомийки Європи оснащені передовим мийним обладнанням від фірми Chirst:

  • Найдовший автомийний тунель Європи Spilmont Carwash (64м)
  • Найбільший автомийний центр з легковими і вантажними мийками в Європі «Scandinavian Parks»
  • Найбільший вантажний автомийний центр на півдні Німеччини «ХХL Waschcenter» і ін.

У власності компанії 69 920 м2 виробничих площ в Меммінгені (Німеччина), її річний оборот оцінюється приблизно в 100 мільйонів Євро, а штат співробітників налічує понад 1100 осіб.
Майже половина вироблених мийних установок експортується в інші країни по всьому світу, де сьогодні марка Christ асоціюється з винятковою надійністю і неперевершеною якістю мийки. Представництва Otto Christ AG знаходяться в Австрії, Швейцарії, Франції, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Іспанії, Італії та Бельгії.

Автоматичні мийки Christ завжди відрізнялися привабливим дизайном, застосуванням найкращих сучасних технологій, надійних матеріалів і останніх ноу-хау відповідно до цього етапом часу. Запустивши свою першу мийну установку ще в 1963 році, компанія CHRIST постійно підтримує статус лідера інновацій в області автоматичної мийки автомобілів, пропонуючи ринку нові технічні розробки:

• система нанесення гарячого воску (1973)
• світлові інформаційні дисплеї в облицюванні (1977)
• попереднє миття гарячою піною (1978)
• система контролю руху порталу із застосуванням інфрачервоних датчиків (1979)
• система шарнірних щіток – унікальна розробка, яка дозволила збільшити на порядок якість мийки при зниженні рівня тиску на поверхню автомобіля (1994)
За підсумками 2009 року Otto Christ AG визнана найбільш інноваційною компанією в галузі автоматичного мийного обладнання та увійшла в ТОП-100 компаній-інноваторів.

Легкові

Безконтактні

автоматичні мийки aquatus

Вантажні

вантажні мийки christ

Тунельні

Тунельні мийки Christ в Україні

Автомийки під ключ

автоматичні мийки під ключ