Мийки самообслуговування

Популярні мийки самообслуговування Christ створені на базі конструктивних елементів швидкомонтованих будівель відомої серії Christ Atrium. Завдяки такому підходу власники обладнання Christ мають можливість виконати в єдиному стилі як будівля автоматичної мийки, так і навіси постів самообслуговування.

Залежно від площі території для автомийки та бюджету клієнт може вибрати оптимальну конфігурацію мийки. Число мийних постів варіюється від 2 до 8-ми. На додаток до критим мийним боксів для обслуговування легкових автомобілів Christ виробляє мийки в конфігурації «+1» , в яких встановлюється 1 відкритий пост, призначений для мийки великогабаритних машин. Висота відкритого поста дозволяє обслуговувати не тільки маршрутки і автобуси, а й крупно тоннажний транспорт (вантажні автомобілі, фури), а також негабаритні автомобілі.

мийки самообслуговування christ
мийки самообслуговування christ

Цілодобова робота автомийки

перейдіть повзунок вправо, щоб побачити повністю картинку

мойки самообслуживания christмойки самообслуживания christ

Мийки самообслуговування Christ користуються величезною популярністю не тільки в Європі, але і в Україні.

Завдяки відсутності персоналу і високої автоматизації роботи на мийках самообслуговування, ціни на послуги на порядок нижче, ніж на класичних автомийках. Автомийка самообслуговування Christ розрахована на багаторічну експлуатацію в режимі “24/7/365”.

Стабільна робота автомийки взимку забезпечується спеціальними опціями: система продувки труб стисненим повітрям, теплоізоляція і підігрів трубопроводу, система підігріву підлоги.

Компанія Дельта Кріст Сістемз пропонує 3 базових моделі мийок самообслуговування CHRIST, які відрізняються по вартістю і технології виконання: SkyLine, SkyWing і Compact.

Compact

мийки самообслуговування christ compact

SkyLine

мийки самообслуговування christ skyline

Skywing

мийки самообслуговування christ skywing

Клієнт автомийки самостійно виконує всі операції від попередньої мийки до протирання автомобіля.

Такий підхід забезпечує залучення не тільки найбільш економних автовласників, а й водіїв, бажаючих максимально якісно і делікатно вимити свій автомобіль.

На кожен пост встановлюється повний набір високоякісного німецького обладнання: пістолет мийки високим тиском, щітка нанесення шампуню (піни), пульт управління і ін.

За бажанням замовника, на мийці можуть бути встановлені пилососи самообслуговування для прибирання салону, мийники або витряхівателі килимків, пости підкачки води і ін.

Устаткування для мийки самообслуговування

мийки самообслуговування christ

Мийні бокси (пости)

Кожен пост оснащений пультом для керування мийним процесом (вибір / старт / стоп програм, оплата), а також мийними інструментами: пістолетом високого тиску, пінним пістолетом і / або щіткою.

мийки самообслуговування christ

Технологічний контейнер

Компактний технологічний контейнер з термоізоляцією для розміщення обладнання: модуля управління, насосної системи, обладнання для водопідготовки та ін.

мийки самообслуговування christ

Навіс і рекламний фриз

Конфігурації: з прозорим дахом або непрозорою (з алюмінієвого профілю), плоскою або округлої форми, може бути оснащений рекламним фризом різної форми, підсвічуванням.

мийки самообслуговування christ

Термінал продажу жетонів

Апарат з нержавіючої сталі, оснащений купюропріємником і багатофункціональним дисплеєм, на який виводяться підказки для клієнтів, а також звіт про продажі для оператора мийки.

мийки самообслуговування christ

Пульт керування

Пульт клієнта з кнопками для вибору, запуску і зупинки програм мийки, індикатором часу, а також купюро- або жетоноприймач (для 2-х видів жетонів)

мийки самообслуговування christ

Мийні інструменти

• Пістолет високого тиску
• Пінна щітка з підігрівом
• Пінний пістолет
• Пістолетотримачи для зберігання мийних інструментів

мийки самообслуговування christ

Поворотні кронштейни

Всі мийні бокси оснащені поворотними кронштейнами, які дозволяють пересуватися з мийним інструментом навколо автомобіля, а також захищають шланги від пошкоджень.

мийки самообслуговування christ

Системи водопідготовки

Система пом’якшення знижує рівень жорсткості води до норми і скорочує витрату хімії. Система осмосу очищає воду від мінералів і ін. Домішок. Осмосная вода не залишає білих плям після миття.