Тунельні мийки Christ EVO

 • Справжня німецька якість

  Німецька компанія Otto Christ AG більше 50-ти років займається розробкою і виробництвом надійних, високотехнологічних мийних установок для автомобільного ринку Німеччини і др.стран. Все мийки виготовляються і збираються завод christ в Германии, где производятся автоматические мойкиЗавод Christ в м.Меммінген (Німеччина)на заводі Christ в м.Меммінген

 • Висока надійність обладнання

  Тунельні мийки Christ виготовляються з оцинкованої сталі з порошковим покриттям (базова комплектація) або нержавіючої сталі з подвійним порошковим покриттям покрытие автомоечного портала duraprotectнержавіюча сталь (1.4301) товщиною 6-8 мм з подвійним порошковим покриттямDURAPROTECT (преміум комплектація) і відрізняються високою міцністю конструкції і складання.

 • Термін експлуатації 15-20 років

  Тунельні мийки Christ – це вигідна інвестиція на автомобільному ринку. Висока якість обладнання забезпечує стабільну роботу мийки протягом 15-20 років.

 • Високотехнологічний конструктор

  Тунельні мийки EVO моделюються за принципом конструктора з величезного вибору сучасних технологій і опцій, включаючи просунуті безконтактні технології мийки, LED технології, моечные щетки с передним приводомПрямий привід на всі щітки: споживання ел.енергії знижується на 30%, зміна напрямку обертання без втрат часу і зносу обладнанняпрямий привід на все щітки та ін.

 • Тунелі будь-якої довжини: S, M, L, XL

  Принцип роботи тунельної мийки – це послідовне проходження автомобіля по конвеєрній стрічці через 3 зони: (1) попереднє миття (змочування, обробка хім.реагентами), (2) основна мийка щітками і (3) зона сушки і полірування. Модульні арки Crhist дозволяють моделювати тунелі від автомоечные туннели chirstКонфигурація S, Mкомпактних (S) до автомоечные туннели chirstКонфигурація XLгігантських (XL) довжиною від 46м

 • Швидкісна якісна мийка

  Тунельні мийки Christ – це потужні системи з високою пропускною здатністю, здатні якісно обслуговувати до 150 автомобілів на годину.

Зона попередньої мийки

нанесение пены на автомойке1

Нанесення реагентів

туннельные мойки chirstАрка попереднього змочуванняПопереднє змочування  автомобіля чистою водою або з додаванням хім. реагентів виконується при в’їзді на автомийку.

Для більш ретельної підготовки використовується туннельные мойки christАрка нанесення піни преміум класу, алюмінієва арка з пластикової облицюванням, вбудована LED підсвічування, індикація програмАрка нанесення піни або автоматические мойки christ туннельного типа“Пінна стіна” , а також пристрої для окремої обробки нанесение химии на автомойкеПристрій для нанесення хімії на колісні диски для розм'якшення бруду перед більш грунтовної мийкоюколісних дисків , днища, передньої і задньої частини автомобіля.

мойка высоким давлением на автомойке2

Мийка під тиском

Система мийки водою під тиском являє собою арку з нержавіючої сталі з вбудованими форсунками туннельные мойки chirstСистема форсунок JETSTREAM, що коливаються, тиск 50-80бар, производипродуктивність 70-140л/хв в залежності від конфігураціївисокого або туннельные мойки christФорсунки середнього тиску до 16бар вбудовуються в арку мийного порталусереднього тиску.

Christ використовує технологію коливальних (що гойдаються) струменів, які подаються за допомогою спеціальних форсунок, або вбудованих в арку, або як окремий пристрій.

бесконтактная мойка колес3

Мийка колісних дисків

Величезний вибір пристроїв для безконтактної мийки колісних дисків і порогів: мийник туннельные мойки christМийка колісних дисків і порогів з допомогою обертових струменів 360 ° під тиском 50бар і швидкістю 70л / хв. Працює з зворотному водою.TIREJET з обертовим на 360 ° струменем, поворотний мийник туннельные мойки chirstПоворотний мийник з регулюванням кута нахилу пристрою в 3 режимах. Подає статичні струменя під тиском 80бар зі швидкістю 70л / хв.HP-ROTATION , осцилюючий мийник HP-MATRIX.

Тунельні мийки Christ можуть бути обладнані також класичним мийником коліс туннельные мойки chirstЩітковий мийник коліс діаметром до 21 'з технологією пульсуючих рухів щітки і мінливого напрямку обертанняз круглою аботуннельные мойки chirstГоризонтальний мийник коліс для більш інтенсивного миттяциліндричної щіткою.

мойка передней части автомобиля4

Мийка днища

Незамінний пристрій для високошвидкісної тунельної мийки – безконтактний туннельные мойки christмийник днищамийник днища , який забезпечує якісну мийку не тільки днища, але і мойка передней части автомобиляпередній і туннельные мойки chirstзадній частини автомобіля.

Пристрій використовує технологію мийки середнього тиску (до 15 бар, 100л / хв) за допомогою форсунок (по 4 для мийки кожного боку автомобіля).

Зона основного миття

тунельні мийки christ

EVOLUTION – це концептуально новий інженерний підхід Christ до конструювання тунельних мийок. Тепер, ви можете моделювати мийну зону, маючи в арсеналі 6 видів арок з різною технологією руху щіток, які можна комбінувати, об’єднавши в одну раму: 4 види арок з бічними щітками (EVO 1-4) і 2 види арок з верхньої щіткою (Follow-UP і Kinematic).

Конструкція EVO вимагає менше площі і відрізняється більш високою пропускною здатністю і досконалістю якості мийки.

Арка с 2-мя боковыми щетками Движение с помощью пневмоцилиндровАрка з 2-ма бічними щітками, рух за допомогою пневмоциліндрів EVO-1
туннельная мойка christ EVO2Арка з 2-ма бічними щітками, рух через XRAIL-двигун (инвертер), пневматичне обертанняEVO-2
туннельная мойка christ EVO3Арка така ж як EVO-2 + додаткове перекривання бічних щітокEVO-3
туннельная мойка christ EVO4Арка з 2-ма боковими щітками, механічно, пневматичне обертання і перекривання щітокEVO-4
туннельные мойки christ, технология follow-upАрка з 1 верхньої щіткоюFOLLOW-UP
туннельные мойки christАрка з 1 верхньої щіткоюKINEMATIC

Зона сушки і полірування

нанесение воска на автомойке1

Нанесення воску

Безпосередньо перед сушінням автомобіль проходить етап ополіскування чистою водою ітуннельные мойки christнанесення хім.реагентов : “прискорювач” сушки (Сушильний віск з водовідштовхувальним ефектом), захисний віск для консервації від впливу сонячних променів і атмосферних опадів, захисний блиск для додання поверхні посиленого глянцевого блиску. Опціятуннельные мойки christкольоровою LED підсвіткою зробить цей етап максимально ефектним.

автоматическая сушка в туннельной мойке christ evo2

Автоматична сушка

Автоматична сушка забезпечується верхнім сушильних соплом AEROFLEX і бічними сушильними соплами з 2ма вентиляторами по 5,5 або 7,5 кВт
Варіанти установок:
AEROFLEX 1 – сушка зі стаціонарним верхнім соплом.
AEROFLEX 2 – верхня сушка телескопічним соплом
автоматическая сушка в туннельной мойке christ evoAEROFLEX 3 – верхня контурна сушка з поворотним 25 ° верхнім соплом, що коливається.

автоматическая сушка в туннельной мойке christ evo3

Полірування і дотірка

Полірування автомобіля виконується туннельные мойки christ3-ма циліндричними щітками по контуру автомобіля.

Для фінальної дотіркі і видалення залишкових крапель використовується арка з туннельные мойки christтекстильними стрічками, що коливаються з дуже м’якого матеріалу TeddyTex з високим рівнем абсорбування.