Genius

Автоматична мийка для легкових автомобілів Genius від німецького концерну Christ – це 3-х щіточна портальна мийка Преміум класу. Вибір опцій, доступних для цієї моделі, вражає своїми можливостями. Це нові, потужні інструменти для залучення клієнтів і надання сервісу найвищого рівня.

Потокове нанесення активної піни “Пінна стіна” з різнокольоровою LED підсвічуванням заворожує клієнтів своєю ефектністю. Сенсорні технології розпізнавання контурів автомобіля в поєднанні з контурними технологіями мийки та сушки, опції високого тиску в різних конфігураціях, запатентовані Christ технології повного прилягання щіток до кузова автомобіля – все це забезпечує найвищу якість мийки.

Конфігурація GENIUS VITESSE – це автоматична мийка на основі базової моделі Genius, яка дозволяє використовувати пінну мийку, мийку високим тиском і щеточную мийку одним або роздільними циклами (в залежності від налаштувань порталу). Вода подається під тиском 85 бар через що коливаються під кутом 25 ° форсунки високого тиску. За бажанням замовника високий тиск може бути вбудовано як в бічні стійки, так і в верхнє сушильне сопло.

На відміну від звичайних опцій високого тиску технологія Vitesse дозволяє використовувати щітки відразу слідом за подачею струменів високого тиску. Це виключає зайвий цикл проходження порталу (вперед / назад) для безконтактної мийки та скорочує час мийки на 1:30 хвилин. Таким чином ви отримуєте можливість забезпечити додатково 2 мийки щогодини.

автоматичні мийки genius vitesse

Висока якість мийки

Перехресна технологія мийки забезпечує неперевершений результат. Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова.

автоматичні мийки primus

Діагональні щітки OPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації гарантує високу якість мийки незалежно від форми автомобіля. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматичні мийки genius

Поворотная контурна сушка

Верхнє сушильне сопло з вбудованими 2-мя вентиляторами (по 3 кВт) плавно переміщається по контуру автомобіля з поворотом на 140 °, що дозволяє обслуговувати позашляховики, спортивні та ін. Автомобілі, забезпечуючи ідеальне якість сушки.

автоматичні мийки varius

Мийник коліс ø до 21′

Christ пропонує мийники коліс різної конфігурації: щеточная мийка з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки, мийка щіткою і високим тиском, безконтактна мийка.

Швидкість мийки 6-12 авто/год

Висока швидкість мийки Збільшена продуктивність мийки Genius дозволяє мити 6-12 автомобілів на годину. Опція Vitesse збільшує пропускну здатність “+2” мийки на годину.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Електроніка B & R преміум класу Всі процеси мийки та сушки контролює новітня електроніка, що встановлюється на моделях преміум-класу (Genius, Primus тощо.) Завдяки безлічі контрольних лічильників і звітів, ви надійно захищені від крадіжки на автомийці.

Высота мийки 2,3м (базова модель)

Genius проводиться в 8-ми конфігураціях мийної зони з висотою 2300, 2400, 2500, 2600, 2700, 2800, 2900 і 3150мм
Доступна опція бічній безконтактної мийки високим тиском для ефективного видалення складних, абразивних забруднень.

Ширина мийки 2,4м

Збільшена ширина мийної зони 2,4 м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Висота бічной сушки 1,7м

Бічні сушильні сопла забезпечують автоматичну сушку на висоті 1700мм (в базовій комплектації).

Ультрасучасна система керування останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Базовая комплектация

автоматичні мийки genius

Самохідний портал в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки genius

Комплект мийних щіток: 1 верхня і 2 бічні з технологією OptiFlex.

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт управління українською мовою.

автоматичні мийки genius

Поворотна автоматична сушка з контурної технологією руху і двома вентиляторами по 4 кВт кожен.

автоматичні мийки genius

Система керування мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

автоматичні мийки genius

Світлофор позиціонування оснащений світлодіодними індикаторами руху «вперед», «назад», «стоп», які допомагають водієві легко орієнтуватися в процесі мийки.

автоматичні мийки genius

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

автоматичні мийки genius

Бічна сушка. 2 сушильних сопла, вбудованих в бічну раму порталу, забезпечують якісну сушку з обох сторін автомобіля.

Опції

автоматичні мийки genius

VITESSE
Комбінована технологія подачі активної піни, мийки високим тиском хитними форсунками та мийки щітками. Опція скорочує час однієї мийки на 20%, що дозволяє збільшити пропускну здатність автомийки.

автоматичний мийник коліс

WHEEL MASTER
Мийник коліс з системою сенсорного вимірювання діаметра колеса і інноваційною технологією переміщення миючої системи в режимі 4D, що забезпечує ідеальний результат миття коліс будь-якого діаметру.

опції для автомийок

FOAM SPLASH
Технологія потокового нанесення піни з LED-підсвіткою. Подача піни густим, товстим шаром у вигляді суцільної “пінної стіни” дозволяє повністю охопити поверхню автомобіля, гарантуючи відсутність необроблених місць.

опції автоматичних мийок для легкових автомобілів

MAXI FLEX+
Технологія нахилу бічних щіток під кутом 25 ° при митті задньої частини кузова. Такий стан щіток дозволяє ідеально вимити навіть порожнини в номерних знаках, бамперах і ділянки під заднім спойлером.

Видео