Aquatus

Автоматична мийка для легкових автомобілів Aquatus від німецького концерну Christ – це безконтактна портальна мийка Преміум класу.
Висока якість мийки забезпечується без використання щіток за рахунок застосування спеціальних потужних хімічних засобів і високого тиску. Aquatus працює за технологією поетапної обробки автомобіля. Послідовне вплив (лужне, нейтральне, кислотне) 3-ма різними хім. реагентами видаляє навіть найскладніші і важко змиваються забруднення з лакофарбової поверхні.

безконтактні мийки aquatus

Висока якість мийки

Безконтактна мийка за допомогою 24-х обертових струменів високого тиску (70бар, 120л / хв) забезпечує відмінну якість мийки з усіх боків автомобіля.

безконтактні мийки aquatus

Технологія OPTISTREAM+

За допомогою одного і того ж сопла через різні форсунки на поверхню автомобіля розпорошується миюча хімія і потім змивається водою під високим тиском.

автоматичні мийки varius

Контурна сушка OPTIAIR

Поворотне верхнє сушильне сопло, плавно переміщається по контуру автомобіля з поворотом на 140 °, і 2 бічних сопла, що забезпечують бічну сушку на висоті 1700мм.

безконтактні мийки aquatus

Безконтактний мийник коліс ø до 21′

Мийник коліс з технологією безконтактного миття за допомогою обертових струменів високого тиску (70бар)

Швидкість мийки 6-12 авто/год

Висока швидкість мийки Збільшена продуктивність мийки Aquatus дозволяє мити 6-12 автомобілів на годину.

Безконтактна мийка даху виконується за технологією OPTISTREAM +. Верхнє відра сопло рухається по контуру даху автомобіля і розпорошує за допомогою 6-ти вбудованих форсунок піну в 3 етапи: кислотний, нейтральний і лужної розчин. 2 хім.реагента поставляються в базовій комплектації і 1 (опція).

Після впливу хімії автомобіль миється водою під високим тиском 70бар за допомогою цього ж верхнього сопла. Для видалення великих частинок бруду використовуються 6 гойдаються форсунок, для подальшого рівномірного змиву використовуються додаткові 6 форсунок, що подають плоскі струменя високого тиску.

Мийка важкодоступних місць забезпечується завдяки повороту верхнього мийного сопла на 200 °.

Мийка бічних поверхонь автомобіля виконується за схожою технологією за допомогою 8-ми потужних струменів високого тиску (80л / хв): 4 обертових точкових струменя і 4 плоских струменя, які подаються через спеціальні форсунки в бічній рамі порталу. Бічна мийка більш високих автомобілів здійснюється за допомогою додаткових 8-ми струменів, які подаються при високих габаритах автомобіля автоматично.

Высота мийки 2,25м (базова модель)

Aquatus проводиться в 5-ти конфігураціях мийної зони з висотою 2250, 2350, 2450, 2550 і 2650мм.
Безконтактна мийка Aquatus дозволяє обслуговувати не тільки легкові автомобілі, але і позашляховики, мікроавтобуси та пікапи.

Ширина мийки 2,4м

Збільшена ширина мийної зони 2,4 м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Высота бічної сушки 1,7м

Бічні сушильні сопла забезпечують автоматичну сушку на висоті 1700мм

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Дозування хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Електроніка B & R преміум класу Всі процеси мийки та сушки контролює новітня електроніка, що встановлюється на моделях преміум-класу (Genius, Primus тощо.) Завдяки безлічі контрольних лічильників і звітів, ви надійно захищені від крадіжки на автомийці.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Базова комплектація

безконтактні мийки aquatus

Самохідний портал в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки aquatus

Верхнє миюче сопло з обертової технологією подачі піни і високого тиску OPTI-STREAM +

автоматичні мийки aquatus

Бічні мийні сопла з обертової технологією подачі піни і високого тиску, вбудовані в раму порталу

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт управління українською мовою.

безконтактні мийки aquatus

Система керування мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

автоматичні мийки sirius

Електронна система самодіагностики для виявлення і сповіщення про помилки.

безконтактні мийки aquatus

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

автоматичні мийки aquatus

Поворотна автоматична сушка з контурної технологією руху і двома вентиляторами по 3 кВт

Відео