Quantus

Автоматична мийка для легкових автомобілів Quantus від німецького концерну Christ – це високопродуктивна 5-ти щіточна портальна мийка класу Premium PLUS. Завдяки 5-ти щіточній технології портал здійснює меншу кількість проходів і, відповідно, час мийки у нього значно менше в порівнянні з іншими моделями. Попередня і основна мийка здійснюються за все за один прохід порталу вперед і назад. Це дозволяє власникам автомийки обслуговувати в 2-3 рази більше клієнтів.

Надійна конструкція портальної мийки виконана з високоякісної оцинкованої сталі з порошковим покриттям і облицьована глянсовим пластиком в широкій колірній гамі.

Опція VITESSE дозволяє використовувати пінну мийку, мийку високим тиском і щеточную мийку одним або роздільними циклами (в залежності від налаштувань порталу). Вода подається під тиском 85бар через що коливаються під кутом 25 ° форсунки високого тиску. За бажанням замовника високий тиск може бути вбудовано як в бічні стійки, так і в верхнє сушильне сопло.

На відміну від звичайних опцій високого тиску технологія Vitesse дозволяє використовувати щітки відразу слідом за подачею струменів високого тиску. Це виключає зайвий цикл проходження порталу (вперед / назад) для безконтактної мийки та скорочує час мийки на 20%, збільшуючи її пропускну здатність.

автоматичні мийки quantus

Висока якість мийки

Перехресна технологія мийки забезпечує неперевершений результат. Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова.

щітки optiflex

Діагональні щіткиOPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації гарантує високу якість мийки незалежно від форми автомобіля. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматичні мийки genius

Контурна сушка

Верхнє поворотний сушильне сопло з поворотом на 140 ° плавно переміщається по контуру автомобіля і в поєднанні зі стаціонарної бічною сушкою з 2-ма вентиляторами по 4 кВт забезпечують ідеальний результат.

автоматичні мийки varius

Мийник коліс ø до 21′

Christ пропонує мийники коліс різної конфігурації: щеточная мийка з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки, мийка щіткою і високим тиском, безконтактна мийка.

Швидкість мийки 12-18 авто/год

Висока швидкість мийки Надшвидкісна мийка Quantus відрізняється в 3 рази більшою продуктивністю і дозволяє мити до 18 автомобілів на годину. Опція Vitesse збільшує пропускну здатність ще на “+2” мийки на годину.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Електроніка B & R преміум класу Всі процеси мийки та сушки контролює новітня електроніка, що встановлюється на моделях преміум-класу (Genius, Primus тощо.) Завдяки безлічі контрольних лічильників і звітів, ви надійно захищені від крадіжки на автомийці.

Висота мийки 2,25м (базова модель)

Quantus виробляється в 5-ти конфігураціях мийної зони з висотою 2250, 2450, 2650, 2750 і 2850мм
Доступна опція бічній безконтактної мийки високим тиском для ефективного видалення складних, абразивних забруднень.

Ширина мийки 2,4м

Збільшена ширина мийної зони 2,4 м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Висота бічної сушки 1,7м

Бічні сушильні сопла забезпечують автоматичну сушку на висоті 1700мм

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Базова комплектація

автоматичні мийки quantus

Самохідний портал в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки quantus

Комплект 5-ти мийних щіток: 1 верхня і 4 бічні з технологією OptiFlex.

автоматичні мийки quantus

Мийник коліс ø до 21′ з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки.

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт управління українською мовою.

автоматичні мийки quantus

Верхня поворотна контурна сушка з 2-ма вентиляторами по 3,8 кВт кожен дозволяє обслуговувати позашляховики, спортивні та ін. Автомобілі, забезпечуючи ідеальне якість сушіння.

автоматичні мийки quantus

Система нанесення хім. реагентів, шампуню і сушильного воску (прискорювача сушки) в базовій комплектації.

автоматичні мийки quantus

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

автоматичні мийки quantus

Система керування мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

Опції

автоматичні мийки genius

VITESSE
Комбінована технологія подачі активної піни, мийки високим тиском хитними форсунками та мийки щітками. Опція скорочує час однієї мийки на 20%, що дозволяє збільшити пропускну здатність автомийки.

автоматичні мийки christ varius 1 + 1

Система нанесення Активної Піни
Технологія нанесення активної піни з нагріванням і без – одна з найпопулярніших опцій Christ. Пінна емульсія завдяки більш тривалого контакту з поверхнею автомобіля розм’якшує засохлу бруд, забезпечуючи високу якість мийки.

опції для автомийок

FOAM SPLASH
Технологія потокового нанесення піни з LED-підсвіткою. Подача піни густим, товстим шаром у вигляді суцільної “пінної стіни” дозволяє повністю охопити поверхню автомобіля, гарантуючи відсутність необроблених місць.

автоматичний мийник коліс

WHEEL MASTER
Мийник коліс з системою сенсорного вимірювання діаметра колеса і інноваційною технологією переміщення миючої системи в режимі 4D, що забезпечує ідеальний результат миття коліс будь-якого діаметру.

Відео