Magnum

Вантажна автоматична мийка Magnum від німецького концерну Christ – це 3-х щеточная портальна мийка для миття широкого кола автомобілів: тягачі, причепи, фури, вантажівки, автобуси, мікроавтобуси, трейлери, легкові автомобілі

вантажні мийки christ

Висока надійність

Самохідний, повністю автоматичний мийний портал з оцинкованої сталі, оснащений сучасною електронікою і системою управління.

Надійна міцна конструкція, стійка до корозії протягом 50-60 років.

вантажні мийки christ magnum

Всі види транспорту

Широкий вибір мийних програм для всіх видів транспорту:

Мікроавтобуси, Фургони, Автобуси, Автобус + Дзеркала, Вантажні автомобілі, Тягачі, Вантажні автомобілі з причепом, Кабіна водія, Легкові автомобілі.

вантажні мийки christ magnum

Висока якість мийки

Карданні бічні щітки з електронним управлінням (сила притиску щіток встановлюється на основі контурів автомобіля) забезпечує неперевершений результат мийки незалежно від рельєфів кузова і виду транспортного засобу.

вантажні мийки christ magnum

Полная комплектация

подвесная магистраль грузовой мойкиПідвісна магістраль забезпечує захист шлангів від перегинів і більш тривалий термін службиПідвісна магістраль для акуратного зберігання шлангів і кабелів, 2 хімреагенти (шампунь + сушильний віск) з системою дозування. автоматическая автобусная мойка Christ, автовокзал Теремки, Киевтермінал управління термінал управління з широким вибором мийних програм

Швидкість мийки 3-6 авто/год

Висока швидкість мийки Magnum дозволяє мити 3-6 автомобілів на годину. Для підприємств з великим парком автомобілів Christ пропонує практичне рішення – Мagnum Tandem. Це надшвидкісна мийка з використанням 2-х порталів Magnum, які встановлюються один за іншим і скорочують час мийки в 2 рази.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Висота мийки 3,2м - 5м

Magnum проводиться в 19-ти конфігураціях мийної зони від 3200 до 5000мм з інтервалом між моделями в 100мм. Висота порталу в базовій конфігурації – 4000мм

Ширина мийки 3,4м

Ширина мийної зони 3400мм дозволяє мити вантажні автомобілі і автобуси будь-яких габаритів.

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

автоматичні мийки вантажних автомобілів chirst

Зона мийки дзеркал. Бічні щітки ретельно вимивають передню поверхню між виступаючими дзеркалами, а потім завдяки технології Christ розпізнавання контурів автомобіля щітки перенастраиваются на бічну мийку. Така технологія дозволяє надавати послугу “мийка автобусів + дзеркала”, яка не вимагає їх знімати або складати і абсолютно безпечна для дзеркал.

Якісна мийка по всій висоті автомобіля, у тому числі дуже низькі пороги. Завдяки мінімальній відстані від підлоги до нижнього краю бічних щіток – всього 17,5 см – вантажна мийка Magnum охоплює бічними щітками транспорт на всю висоту кузова, включаючи дуже низькі пороги, наприклад у міжміських автобусів.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Вантажна мийка Magnum в Україні

Міжнародний автовокзал “Теремки”, м.Київ. Монтаж ТОВ “Дельта Кріст Сістемз” 2016р.