Magnum 5

Автоматична мийка Magnum 5 від німецького концерну Christ – це 5-ти щіточна портальна мийка для миття автобусів і вантажних автомобілів широкого кола призначення: тягачі, причепи, фури, вантажівки, автобуси, мікроавтобуси, трейлери.

Це концептуально нове рішення, розроблене Chirst спеціально для підприємств з величезним транспортним парком, де визначальними факторами є: (1) низька собівартість мийки, (2) мінімальні витрати часу на мийку і (3) якісний результат.

вантажні мийки christ

Німецька надійність

Міцний самохідний, повністю автоматичний мийний портал з оцинкованої сталі, стійкий до корозії протягом 50-60лет.

Високоякісна німецька збірка: портал оснащений сучасною електронікою, насосної системою і блоком управління.

швидкісна автоматична мийка автобусів

Надшвидкісна мийка

Використання 5-ти щіток замість 3-х дозволило збільшити швидкість мийки, зберігши якість на тому ж рівні.

Повноцінна мийка передньої і задньої частини кузова, бокових сторін і даху одного 18 метрового зчленованого автобуса (з “гармошкою”) займає всього 2,5 хвилин!

вантажні мийки christ magnum

Контурна мийка Christ

Карданні бічні щітки з електронним управлінням (сила притиску щіток встановлюється на основі контурів автомобіля) забезпечує неперевершений результат мийки незалежно від рельєфів кузова і виду транспортного засобу.

вантажні мийки christ magnum 5

Підвіс бічних щіток

Подвійний підвіс бічних щіток (кріплення зверху і знизу) гарантує надійність роботи мийного порталу і забезпечує рівномірний тиск щіток по всьому периметру незалежно від форми кузова, що особливо важливо при митті бункерів і автоцистерн.

Швидкість мийки 8-12 авто/год

Висока швидкість мийки Magnum 5 дозволяє мити 8-12 автомобілів на годину.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Висота мийки 3,2м - 5м

Magnum 5 проводиться в 19-ти конфігураціях мийної зони від 3200 до 5000мм з інтервалом між моделями в 100мм. Висота порталу в базовій конфігурації – 4000мм

Ширина мийки 3,4м

Ширина мийної зони 3400мм дозволяє мити вантажні автомобілі і автобуси будь-яких габаритів.

Зона мийки дзеркал. Бічні щітки ретельно вимивають передню поверхню між виступаючими дзеркалами, а потім завдяки технології Christ розпізнавання контурів автомобіля щітки перенастраиваются на бічну мийку. Така технологія дозволяє надавати послугу «мийка автобусів + дзеркала», яка не вимагає їх знімати або складати і абсолютно безпечна для дзеркал.

Якісна мийка по всій висоті автомобіля, в тому числі дуже низькі пороги. Завдяки мінімальній відстані від підлоги до нижнього краю бічних щіток – всього 17,5 см – вантажна мийка Magnum 5 охоплює бічними щітками транспорт на всю висоту кузова, включаючи дуже низькі пороги, наприклад у міжміських автобусів.

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Відео