Автоматична мийка Aquatus Prime
Новітня інноваційна щітково-безконтактна Сhrist Aquatus Prime
31.01.2018
Німецька безконтактна автоматична мийка Christ Aquatus для мережі АЗС ОВІС в м.Харків
11.11.2019

Дельта встановила 5 автоматичних автобусних мийок Christ в м.Тбілісі, Грузія

5 автоматичних автобусних мийок Christ, м.Тбілісі, Грузія

5 автоматичних автобусних мийок Christ, м.Тбілісі, Грузія

Компанія «Дельта Кріст Сістемз» успішно завершила масштабний проект з продажу та встановлення 5-ти автоматичних автобусних мийок німецької фірми Otto Christ AG для найбільшого автобусного парку «Тбіліської Транспортної Компанії» в Грузії.

У відомстві «Тбіліської транспортної компанії» знаходиться Метрополітен і величезний Автобусний парк, який налічує 750 муніципальних автобусів з щоденним пасажирообігом понад 200 тисяч осіб. Для щоденної мийки сучасних автобусів, що виходять на маршрути в м.Тбілісі, компанія Дельта встановила 2 автоматичні портальні мийки MAGNUM З5000 і 3 високошвидкісні автобусні мийки ECOBUS С4000.

 

MAGNUM С5000 – це сучасна самохідна автоматична мийка для вантажних автомобілів і автобусів. Завдяки запатентованій технології контурної мийки та електронного урядування роботою мийних щіток забезпечує найкращу якість мийки всіх видів транспорту.

ECOBUS С4000 – стаціонарна тунельна мийка для високошвидкісної автоматичної мийки автобусів. Установка виконує мийку одного автобуса за 1,5 хвилини, що дозволяє обслуговувати великий автобусний парк в рекордно короткий час.

Всі 5 порталів оснащені сучасними терміналами управління, високоточною системою дозування хімії, системою самодіагностики, а також модулем мийки високим тиском і нанесення піни.

FONTIS XXL

Для забезпечення оборотного водопостачання і виконання норм захисту навколишнього середовища, компанія Дельта встановила сучасну водоочисну установку Christ Fontis XXL, продуктивністю 40 куб.м / год, яка дозволяє використовувати до 70% води повторно в замкнутому циклі.

Перемога компанії Дельта Кріст Сістемз в цьому тендері – результат високого професіоналізму і багаторічної роботи на ринку автомийного обладнання, який включає в себе монтаж і обслуговування понад 200 автоматичних мийок Christ в Україні, а також великий міжнародний досвід запуску автомийок в Казахстані, Білорусії, Азербайджані, Молдові і Грузії.