Otto Christ AG - бренд №1 в Україні

250 автомийок в Україні

Дельта встановила більше 250 автомийок Christ в Україні

Ексклюзивний дистриб’ютор Otto Christ AG з 2002р.

Німецька компанія Otto Christ AG займає топове місце в рейтингу провідних виробників обладнання для автоматизованої мийки автомобілів. Заснована понад 100 років тому, компанія Кріст вже понад півстоліття спеціалізується виключно на виробництві обладнання для автоматичної мийки автомобілів.

Сьогодні автоматичні мийки Christ – це найкращі інвестиції в автомийний бізнес:

  • Колосальний досвід і висока репутація Christ в автомобільній галузі
  • Неординарні інженерні рішення, відзначені вищими нагородами в автомийній галузі
  • Унікальні запатентовані технології, перевірені десятиріччями експлуатації
  • Christ визнана найбільш інноваційною компанією, увійшовши до списку ТОП-100 інноваторів Німеччини
  • Понад 250 автомийок Christ встановлено в Україні

Асортимент автоматичних мийок Christ дозволяє вибрати оптимальне обладнання на будь-який бюджет, отримавши при цьому максимум переваг на ринку автомийних послуг:

  • Широкий модельний ряд для всіх видів і габаритів транспорту
  • 15 мийні програм і великий вибір опцій
  • Технології щіточної і безконтактної мийки
  • Контурні технології для ідеального результату мийки та сушки
avtomaticheskie-mojki-christ-4

Легкові мийки

Автоматичні мийки Christ для легкових автомобілів – це високоякісне обладнання з використанням запатентованої технології контурної мийки та сушки для автоматизованої мийки.

Высокоскоростные моечные порталы с использованием щеточной или бесконтактной технологии мойки – надежное оборудование с высокой пропускной способностью и непревзойденным качеством мойки.

Детальніше
avtomaticheskie-mojki-christ-3

Вантажні мийки

Автоматичні мийки Christ для вантажних автомобілів і автобусів, а також великотоннажного і спеціалізованого транспорту (пожежні машини, бензовози, фури, цистерни, тягачі та ін.)

Вантажні мийки Christ мають найвищу репутацію у кращих європейських виробників вантажних автомобілів – MAN, Scania, Mercedes, Volvo, DAF, Iveco та ін. Це якісне та надійне обладнання, перевірене роками експлуатації.

Детальніше

Тунельні мийки

Тунельні мийки Christ працюють за принципом поетапного проходження декількох секторів мийки в одному тунелі: попереднє змочування, мийка високим тиском, нанесення піни, миття щітками та ін.

Це високошвидкісні автомийки, здатні обслуговувати до 150 автомобілів на годину.

Висока якість матеріалів, надійність конструкції і якісна німецька збірка дозволяють експлуатувати тунелі Кріст протягом 50-60 років.

Детальніше

Тунельні мийки Christ в Україні
мийки самообслуговування christ

Мийки самообслуговування

Німецькі мийки самообслуговування Christ користуються неймовірною популярністю в Україні. Устаткування відрізняється високою економічністю, дозволяючи скоротити витрати електроенергії до 45% і споживання води до 80%.

Автомийки представлені 3 базовими моделями: Compact (бюджетна мийка), SkyLine (класична мийка) і SkyWing (мийка преміум класу).

Детальніше