Вантажні мийки

Вантажні автоматичні мийки Christ – це надійні високо продуктивні установки для мийки вантажного транспорту різної конфігурації (цистерни, тягачі, фури, самоскиди, сміттєвози, причепи та ін.)

Magnum

вантажні мийки christ

Magnum 5

вантажні мийки christ

Taurus

вантажні мийки christ

Автобусні мийки

Для автобусних парків і міського транспорту компанія Otto Christ AG виробляє спеціалізовані автобусні мийки Ecobus. Така установка забезпечує високу якість мийки, витрачаючи при цьому в 2-2,5 рази менше часу на повний мийний цикл.

Висока швидкість забезпечується за рахунок застосування асиметричної схеми підвісу чотирьох вертикальних щіток, що дозволяє одночасно перебувати в роботі всім щіток з трьох сторін автобуса. Дане рішення є унікальним і, як показує практика застосування установок Ecobus, надзвичайно ефективним.

Найвища швидкість миття автобусів – 18 метрів в хвилину!
Це швидка і якісна мийка великого парку пасажирського транспорту перед виїздом на лінію.

Ecobus

автобусні мийки christ

Базова комплектація

Надійна, стабільна робота вашої автомийки
вантажні мийки christ

Самохідний, повністю автоматичний мийний портал з оцинкованої сталі. Надійна міцна конструкція, стійка до корозії протягом 50-60 років.
Верхня і бічні щітки з електронним управлінням. Сила притиску щіток встановлюється в залежності від контурів автомобіля, що забезпечує найефективнішу і при цьому дбайливу мийку.

опції для вантажної мийки

2 хімреагенти (шампунь + сушильний віск) з системою дозування. Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімії в кожному контейнері. Налаштування для витрати хімії легко регулюється за допомогою пульта управління.

пульт управління на автомийці

Термінал управління з широким вибором мийних програм «Вантажний автомобіль з причепом», «Автобус + дзеркала», «сідельні тягачі» і ін.

підвісна магістраль для автоматичної мийки

Підвісна магістраль забезпечує акуратне зберігання шлангів і кабелів, їх захист від перегинів і, відповідно, збільшений термін служби.

Опції

Додаткові можливості для високої якості мийки
опції для вантажної мийки

Арка змочування і попереднього миття

Попереднє змочування і нанесення хімреагентів розм’якшують бруд і готують транспорт до майбутньої мийці, що значно збільшує її ефективність.
Арка поставляється в 2 варіантах – як окрема стаціонарна установка і вбудована безпосередньо в мийний портал

опції для вантажної мийки

Мийник днища

Рухома платформа з вбудованими форсунками (до 25-ти штук) високого тиску 51 бар і системою автоматичного визначення довжини транспортного засобу.
Мийка днища може відбуватися паралельно з роботою мийного порталу, що економить час мийного циклу.

опції для вантажної мийки

Арка високого (JETSTREAM) або середнього тиску

JETSTREAM – найефективніша система попереднього миття.
50 точкових струменів води під високим тиском (51бар) подаються через що коливаються форсунки, які вбудовані в арку, і акуратно збивають бруд до початку щеточной мийки.
Не вимагає участі персоналу і займає мінімум часу на відміну від ручного миття.

опції для вантажної мийки

Позиціонування транспорту

Поставляється в двох видах: механічна система позиціонування і світлофор.
Вбудовані фотодатчики автоматично визначають положення автомобіля, і, відповідно до цього, на светодіоідном дисплеї виводиться зображення з зазначенням, яку дію слід виконати в даний момент.

вантажні мийки christ

Система напрямних труб

Напрямні труби забезпечують транспортним засобам великої довжини (фури, тролейбуси тощо.) Правильну позицію і вирівнювання для пересування під час мийки.
Оптимально ставити 2 труби на в’їзді і 2 для положення транспорту при основний мийці.

опції для вантажної мийки

Ворс для щіток

Х-подібний поліетилен в стандартній комплектації, Sensofil + – спінений поліетилен для дбайливого миття, ідеально для акуратної миття транспорту з рекламною поклейкой, Sensotex + – надміцний текстиль для частих мийок, Teddytex – мікроволокно для самої делікатної мийки.