Пилососи самообслуговування

SB SAUGER

 • 100% німецька якість

  Німецька компанія Otto Christ AG більше 50-ти років займається розробкою і виробництвом надійних, високотехнологічних мийних установок для автомобільного ринку Німеччини та ін. країн. Все обладнання виготовляється завод christ в Германии, где производятся автоматические мойкиЗавод Christ в м.Меммінген (Німеччина)на заводі Christ в м.Меммінген

 • Чистий салон за 5 хвилин!

  Велика потужність пилосос дозволяє зробити прибирання салону автомобіля за 5 хвилин. Завдяки довгому шлангу клієнтам зручно пилососити салон з будь-якого боку.

 • Прибирання без персоналу

  Пилососи SB працюють за принципом самообслуговування: клієнт оплачує за допомогою жетоноприймач послуги з користування пилососом і самостійно прибирає салон свого автомобіля.

 • Захищений від недбалості

  Захищений від перекручування, шланг виконаний з дуже гнучкого матеріалу, еластична щілинна насадка з додатковим захистом від крадіжки.

 • Потужна сила всмоктування

  Потужні робочі характеристики: потік повітря 210 м3 / год і розрідження 210мбар забезпечують високу якість прибирання.

 • 24 / 7 / 365

  Міцна, надійна конструкція пилососа, стійка до корозії розрахована на цілодобову роботу на відкритому повітрі в будь-який час року

пилосос самообслуговування Christ SB Sauger
пилосос самообслуговування Christ SB Sauger

Висота 1590 мм

Пилососи SB-Sauger виробляються в 2-х конфігураціях: SOLO-TURBO (шланг і жетоноприймач знаходяться з правого боку) і DUO-TURBO (шланг і жетоноприймач з двох сторін).

Ширина 1305 мм

Довгий шланг дозволяє прибирати салон авто з двох сторін. Спеціальний гнучкий матеріал захищає шланг від поломок і недбалого використання.

20-літровий бак з блокувальним важелем забезпечує швидке і легке видалення сміття.

Опція LED підсвічування: на обід кришки пилососа встановлюються світлодіодні смуги, які підсвічують корпус пилососа. Виглядає дуже ефектно і привертає увагу до автомийці.

Острівець для пилососа

Спеціальний острівець з оцинкованої та нержавіючої сталі для розміщення обладнання для прибирання салону: пилосос самообслуговування, витряхіватель килимків, мийник ганчірок, контейнер для сміття.

пилосос самообслуговування, Львів
Мийка самообслуговування Christ, м.Львів

Мийка самообслуговування Christ, модель SkyLine, яку компанія Дельта Кріст Сістемз встановила на автомийці Centrum в м.Львів.

пилосос самообслуговування, Львів
Пилосос самообслуговування SB-Sauger

Стаціонарний пилосос самообслуговування SB Sauger, конфігурація DUO-TURBO з двома шлангами для одночасного обслуговування 2-х автомобілів на автомийці Centrum в м.Львів.