Varius Takt

Автоматична мийка для легкових автомобілів Varius Takt від німецького концерну Christ – це високопродуктивна 2-х портальна щіточна мийка класу Premium PLUS.

Надшвидкісна мийка автомобілів забезпечується за рахунок роздільного розташування сушильного та мийного порталів. На відміну від моделі Varius 1 + 1 в цій у Takt першим йде 3-х щітковий мийний портал, а потім сушильний. Таке інженерне рішення Christ дозволило добитися високої швидкості мийки – 12-20 автомобілів на годину.

Varius Takt – справжня тунельна мийка розміром з портал. Портали можуть бути розділені перегородкою або рулонними воротами і обслуговувати, таким чином, одночасно 2 автомобіля. Поки сушильний портал сушить один автомобіль, мийний портал вже починає мити наступну машину. Після закінчення миття водій отримує сигнал рухатися далі, в зону сушки.

автоматичні мийки christ varius takt

Висока якість мийки

Перехресна технологія мийки забезпечує неперевершений результат. Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова.

щітки optiflex

Діагональні щітки OPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації гарантує високу якість мийки незалежно від форми автомобіля. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматичні мийки genius

Контурна сушка

Верхнє поворотне сушильне сопло з поворотом на 140 ° плавно переміщається по контуру автомобіля і в поєднанні зі стаціонарною бічною сушкою з 2-ма вентиляторами по 4 кВт забезпечують ідеальний результат.

автоматичні мийки varius

Мийник коліс ø до 21′

Christ пропонує мийники коліс різної конфігурації: щіточна мийка з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки, мийка щіткою і високим тиском, безконтактна мийка.

Швидкість мийки 12-20 авто/год

Висока швидкість мийки Надшвидкісна мийка Varius Takt відрізняється в 3 рази більшою продуктивністю і дозволяє мити до 20 автомобілів на годину.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Електроніка B & R преміум класу Всі процеси мийки та сушки контролює новітня електроніка, що встановлюється на моделях преміум-класу (Genius, Primus тощо.) Завдяки безлічі контрольних лічильників і звітів, ви надійно захищені від крадіжки на автомийці.

Висота мийки 2,25м (базовая модель)

Varius Takt виробляється в 5-ти конфігураціях мийної зони з висотою 2250, 2450, 2650, 2750 і 2850мм

Ширина мийки 2,4м

Збільшена ширина мийної зони 2,4 м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Висота бічної сушки 1,7м

Бічні сушильні сопла забезпечують автоматичну сушку на висоті 1700мм

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Базовая комплектація

автоматичні мийки christ varius takt

Самохідний мийний + сушильний портали в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки quantus

Комплект мийних щіток: 1 верхня і 2 бічні з технологією OptiFlex.

автоматичні мийки christ varius takt

Верхня поворотна контурна сушка з 2-ма вентиляторами по 4 кВт кожен дозволяє обслуговувати позашляховики, спортивні та ін. автомобілі, забезпечуючи ідеальне якість сушіння.

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт управління українською мовою.

автоматичні мийки christ varius takt

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

автоматичні мийки christ varius takt

Система нанесення хім. реагентів, шампуню і сушильного воску (прискорювача сушки) в базовій комплектації.

автоматичні мийки sirius

Електронна система самодіагностики для виявлення і сповіщення помилок.

автоматичні мийки christ varius takt

Система керування мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

Опції

автоматичні мийки centus

Шарнірні щітки

Це унікальна запатентована технологія Christ, перевірена роками успішної експлуатації. За рахунок заломлення в нижній третині бічні щітки повністю повторюють контур кузова, що забезпечує ідеальний результат миття.

автоматичні мийки christ varius 1 + 1

Система нанесення Активної Піни

Технологія нанесення активної піни з нагріванням і без – одна з найпопулярніших опцій Christ. Пінна емульсія завдяки більш тривалого контакту з поверхнею автомобіля розм’якшує засохлу бруд, забезпечуючи високу якість мийки.

опції для автомийок

FOAM SPLASH

Технологія потокового нанесення піни з LED-підсвіткою. Подача піни густим, товстим шаром у вигляді суцільної “пінної стіни” дозволяє повністю охопити поверхню автомобіля, гарантуючи відсутність необроблених місць.

автоматичний мийник коліс

WHEEL MASTER

Мийник коліс з системою сенсорного вимірювання діаметра колеса і інноваційною технологією переміщення миючої системи в режимі 4D, що забезпечує ідеальний результат миття коліс будь-якого діаметру.

Відео