автоматична автобусна мийка Christ EcoBus
Стаціонарні автоматичні мийки для автобусів всіх типів

Christ Ecobus

 • 100% німецька якість

  Німецька компанія Otto Christ AG більше 50-ти років займається розробкою і виробництвом надійних, високотехнологічних мийних установок для автомобільного ринку Німеччини і др.стран. Все мийки виготовляються і збираються завод christ в Германии, где производятся автоматические мойкиЗавод Christ в м.Меммінген (Німеччина)на заводі Christ в м.Меммінген

 • 18 метрів в хвилину!

  EcoBus відрізняється високою швидкістю мийки – 18метров в хвилину. Це дозволяє обслуговувати великий автобусний парк в рекордно короткий час, що має значення для мийки перед виїздом на лінію.

 • Ефективні опції

  Опції Christ дозволяють досягти максимально високого рівня мийки: арка предварительного смачиванияАрка для нанесення хім.реагентов, які розм'якшують бруд і більш ретельно готують автобус до мийкиарка змочування і попереднього миття, мойщик днища для грузовой и автобусной мойкиМийник днища - рухома платформа з вбудованими форсунками (до 25-ти штук) високого тиску 51 бар і системою автоматичного визначення довжини транспортного засобу.мийник днища , система светофор позиционирования автомобиля при въезде на автомойку2 вида: механічна система позиціонування і світлофорпозиціонування транспорта, арка высокого тиску система высокого давления JetstreamJETSTREAM - найефективніша система попереднього миття. 50 точкових струменів води під високим тиском (51бар) подаються через що коливаються форсунки, які вбудовані в арку, і акуратно збивають бруд до початку щіточної мийки.JETSTREAM , система Напрямні труби забезпечують автобусам правильну позицію і вирівнювання для пересування під час мийки.напрямних труб .

 • Довговічність і надійність

  Міцна рама, поворотні кронштейни, арки для нанесення хім.реагентов виконані з оцинкованої сталі, стійкої до корозії протягом 50-60ті років, що забезпечує надійність і довговічність мийної установки.

 • Висока якість мийки

  Одночасна робота мийних щіток, які розташовані асиметрично по діагоналі навпроти один одного, при переміщенні перекривають сусідні зони мийки. Така технологія гарантує відсутність непромитих ділянок і забезпечує високу якість мийки.

 • Монтаж в Україні та СНД

  Компанія Дельта встановлює автоматичні мийки Christ з 2002 року в Україні і має міжнародний досвід монтажу автомийок EcoBus в країнах ближнього зарубіжжя.

Висота мийки 3,2м - 4,7м

Автобусні мийки Ecobus виробляються в 16-ти конфігураціях висоти мийної зони від 3200 до 4700мм з інтервалом між моделями в 100мм.

Ширина мийки 2,9м

Ширина мийної зони 2900мм дозволяє мити автобуси будь-яких габаритів і конфігурацій.

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

автобусні мийки christ
автобусні мийки christ
автобусні мийки christ
автобусні мийки christ

Конструкція мийки

Автоматична мийка EcoBus – це стаціонарна конструкція, що складається з 4-х поворотних кронштейнів, на яких кріпляться 4 бічні мийні щітки з подвійним кріпленням зверху і знижу і окрема стаціонарна конструкція з похилою верхньою щіткою для миття автобусів різної висоти.

КРОК 1

Автобус при русі виштовхує в сторони 2 передні обертові щітки, які кріпляться на поворотних кронштейнах, що забезпечує мийку передньої частини. Одночасно з цим 2 задні щітки починають обробляти бічні поверхні.

КРОК 2

Поступово перша пара бічних щіток переходить до мийки бічних поверхонь автобуса, розташовуючись перед другою парою щіток. За допомогою пневматичного управління і створюваного тиску 4 щітки виконують мийку бічних поверхонь.

КРОК 3

На завершення, в той час як перша пара щіток домивати бічну поверхню, друга пара мийних щіток за допомогою повороту кронштейна переходить до мийки задньої частини автобуса.

Відео