Taurus

Вантажна автоматична мийка Taurus від німецького концерну Christ – це 3-х щеточная портальна мийка для миття широкого кола автомобілів: тягачі, причепи, фури, вантажівки, автобуси, мікроавтобуси, трейлери, легкові автомобілі

вантажні мийки christ

Висока надійність

Самохідний, повністю автоматичний мийний портал з оцинкованої сталі, оснащений сучасною електронікою і системою управління.

Швидкість руху порталу: 6-12м / хв.

вантажні мийки christ magnum 5

Повна комплектація

Самохідний портал з блоком управління, 3 мийні щітки, подвесная магистраль грузовой мойкиПідвісна магістраль забезпечує захист шлангів від перегинів і більш тривалий термін службипідвісна магістраль для зберігання шлангів і кабелів, 2 хімреагенти (шампунь + сушильний віск) з системою дозування, автоматическая автобусная мойка Christ, автовокзал Теремки, КиевТермінал управлінняпульт управління з широким вибором мийних програм

вантажні мийки christ magnum 5

Контурна мийка Christ

Автоматична мийка виконується по контурах автомобіля, які попередньо визначаються датчиками. Залежно від контурів електронна система регулює тиск щіток, що забезпечує найкращу якість мийки для кожного автомобіля.

вантажні мийки christ magnum 5

Підвіс бічних щіток

Подвійний підвіс бічних щіток (кріплення зверху і знизу) гарантує надійність роботи мийного порталу і забезпечує рівномірний тиск щіток по всьому периметру незалежно від форми кузова, що особливо важливо при митті бункерів і автоцистерн.

Швидкість мийки 6-8 авто/год

Висока швидкість мийки Taurus дозволяє мити 6-8 автомобілів на годину.

Висота мийки 3,2м - 5м

Taurus проводиться в 19-ти конфігураціях мийної зони від 3200 до 5000мм з інтервалом між моделями в 100мм. Висота порталу в базовій конфігурації – 4000мм

Ширина мийки 3,2м

Ширина мийної зони 3200мм дозволяє мити вантажні автомобілі і автобуси будь-яких габаритів.

Частотні перетворювачі на щітки і механізми руху забезпечують плавний рух порталу без ривків.

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрати хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Відео