Primus

Автоматична мийка для легкових автомобілів Primus від німецького концерну Christ – це 3-х щіточна портальна мийка класу Premium PLUS. Вибір опцій, доступних для цієї моделі, вражає своїми можливостями. Це нові, потужні інструменти для залучення клієнтів і надання сервісу найвищого рівня.

Потокове нанесення активної піни “Пінна стіна” з різнокольоровою LED підсвічуванням заворожує клієнтів своєю ефектністю. Сенсорні технології розпізнавання контурів автомобіля в поєднанні з контурними технологіями мийки та сушки, опції високого тиску в різних конфігураціях, запатентовані Christ технології повного прилягання щіток до кузова автомобіля – все це забезпечує найвищу якість мийки.

Конфігурація PRIMUS VITESSE – це автоматична мийка на основі базової моделі Primus, яка дозволяє використовувати пінну мийку, мийку високим тиском і щеточную мийку одним або роздільними циклами (в залежності від налаштувань порталу). Вода подається під тиском 85 бар через що коливаються під кутом 25 ° форсунки високого тиску. За бажанням замовника високий тиск може бути вбудовано як в бічні стійки, так і в верхнє сушильне сопло.

На відміну від звичайних опцій високого тиску технологія Vitesse дозволяє використовувати щітки відразу слідом за подачею струменів високого тиску. Це виключає зайвий цикл проходження порталу (вперед / назад) для безконтактної мийки та скорочує час мийки на 1:30 хвилин. Таким чином ви отримуєте можливість забезпечити додатково 2 мийки щогодини.

Повний цикл мийки: Мийка активною піною + Мийка високим тиском + Мийка щітками в 2 циклу + Автоматична сушка ВСЬОГО за 4,5 ХВИЛИНИ! Така перевага ви можете отримати тільки від високошвидкісної мийки Christ Primus Vitesse.

автоматичні мийки primus vitesse

Висока якість мийки

Перехресна технологія мийки забезпечує неперевершений результат. Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова.

автоматичні мийки primus

Діагональні щіткиOPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації гарантує високу якість мийки незалежно від форми автомобіля. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматичні мийки primus

Автоматична контурна сушка

Поворотна верхня сушка з плавним переміщенням по контуру автомобіля з поворотом на 140 ° і висувна бічна сушка з розпізнаванням контурів бічних поверхонь і подачею повітряного потоку на висоті 1,57м

автоматичні мийки primus

Прямий привід на всі щітки

Ексклюзивно у Christ! Використання прямого приводу дає переваги, яких немає у конкурентів:
• знижує витрати ел. енергії на 10-30%
• забезпечує більш досконале якість мийки
• дозволяє ідеально (ніякого скапиванія!) Віджати щітки перед сушінням.

Швидкість мийки 6-12 авто/год

Висока швидкість мийки Збільшена продуктивність мийки Primus дозволяє мити 6-12 автомобілів на годину. Опція Vitesse збільшує пропускну здатність “+2” мийки на годину.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Електроніка B & R преміум класу Всі процеси мийки та сушки контролює новітня електроніка, що встановлюється на моделях преміум-класу (Genius, Primus тощо.) Завдяки безлічі контрольних лічильників і звітів, ви надійно захищені від крадіжки на автомийці.

Высота мийки 2,25м (базова модель)

Primus проводиться в 5-ти конфігураціях мийної зони з висотою 2250, 2450, 2650, 2750 і 2850мм
Доступна опція бічній безконтактної мийки високим тиском для ефективного видалення складних, абразивних забруднень.

Ширина мийки 2,4м

Збільшена ширина мийної зони 2,4 м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Висота бічної сушки 1,7м

Бічні сушильні сопла забезпечують автоматичну сушку на висоті 1700мм (в базовій комплектації). Опція AddDry дозволить збільшити висоту сушки до 2,5 м для обслуговування мінівенів і високих автомобілів.

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Базова комплектація

автоматичні мийки primus

Самохідний портал в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки primus

Комплект мийних щіток: 1 верхня і 2 бічні з технологією OptiFlex.

автоматичні мийки primus

Мийник коліс ø до 21′ з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки.

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт управління українською мовою.

автоматичні мийки primus

Верхня поворотна контурна сушка з 2-ма вентиляторами по 3 кВт кожен дозволяє обслуговувати позашляховики, спортивні та ін. Автомобілі, забезпечуючи ідеальне якість сушіння.

автоматичні мийки primus

Висувна бічна сушка – бічні сушильні сопла з 2-ма вентиляторами по 4 кВт кожен вбудовані в бічну раму порталу і забезпечують під нахилом якісну сушку з обох сторін автомобіля.

автоматичні мийки primus

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

автоматичні мийки primus

Система керування мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

Опції

автоматичні мийки genius

VITESSE
Комбінована технологія подачі активної піни, мийки високим тиском хитними форсунками та мийки щітками. Опція скорочує час однієї мийки на 20%, що дозволяє збільшити пропускну здатність автомийки.

автоматичні мийки primus

Сушка AddDry 
Опція для сушки високих автомобілів і мінівенів. Висота сушки збільшена до 2,6 м за рахунок додаткових 2-х вентиляторів доданих до базових бічним сушильних соплам. Додаткові вентилятори включаються автоматично, якщо висота автомобіля більше 1,60 м.

опції для автомийок

FOAM SPLASH
Технологія потокового нанесення піни з LED-підсвіткою. Подача піни густим, товстим шаром у вигляді суцільної “пінної стіни” дозволяє повністю охопити поверхню автомобіля, гарантуючи відсутність необроблених місць.

автоматичний мийник коліс

WHEEL MASTER
Мийник коліс з системою сенсорного вимірювання діаметра колеса і інноваційною технологією переміщення миючої системи в режимі 4D, що забезпечує ідеальний результат миття коліс будь-якого діаметру.

Видео