Cadis

Новітня (2020р) автоматична мийка для легкових автомобілів CADIS від німецького концерну Christ змінила ціле покоління класичних мийок Кріст: Leanus, Sirius и Centus. Інженери Chirst зібрали все краще від моделей минулих років і розробили на їх базі більш продуктивну, більш швидкісну мийку з високими параметрами автоматичної мийки та сушки.

Cadis – це надійний самохідний портал з рамою з гальванізованого металу з порошковим покриттям і пластиковим облицюванням в ультра-сучасному дизайні 2х видів. Поєднання класичних, перевірених технологій Christ і інноваційних опцій зробили Cadis топовою портальною мийкою серед класичних мийних порталів Кріст.

Діагональні щітки Optiflex

Висока якість мийки

Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова. Контурна технологія миття, система нанесення шампуню і сушильного воску забезпечують неперевершений результат миття та сушки.

Діагональні щітки Optiflex

Діагональні щітки OPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації забезпечують оптимальне розпізнавання контурів автомобіля і гарантує високу якість мийки незалежно від форми кузова. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматична сушка в портальній мийці Cadis

Інноваційна автоматична сушка

Верхнє сушильне сопло з контурної технологією переміщення і дві бічні сушки висотою 1750 мм забезпечують рух рівномірного повітряного потоку по всій поверхні автомобіля, задіюючи при цьому всього 2 мотора (по 5,5 кВт) і забезпечуючи високу якість сушки.

Мийник коліс

Мийник коліс ø 21′ (550мм)

Christ пропонує мийники коліс різної конфігурації: щеточная мийка з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки (в базовій комплектації), мийка щіткою і високим тиском, безконтактна мийка.

Швидкість мийки 7-14 авто / годину

Висока швидкість мийки Збільшена продуктивність мийки Cadis дозволяє мити 7-14 автомобілів на годину. Поряд з великим вибором програм мийки портал дозволяє мити автомобілі в режимі швидкої (експрес) мийки – всього за 5:36 хв!

Витрата хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 6-ти контейнерів для миючих реагентів ємністю 11л кожен. Спеціальні поділу на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрати хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Висота мийки 2,10м - 3,10м

Cadis проводиться в різних конфігураціях висоти мийної зони в діапозоні від 2100 мм до 3100 мм. Компактні габарити дозволяють встановлювати портал в умовах обмеженої території. Незважаючи на компактні розміри мийки, робочі габарити мийної зони дозволяють обслуговувати автомобілі будь-якого класу.

Ширина мийки 2,55м і 2,7м в зоні дзеркал * (опція)

Збільшена ширина мийної зони 2,55м (в базовій комплектації) і 2,70 (опція) дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Висота бічної сушки 1,75м

На 15% більше продуктивності при бічній сушінні: бічні сопла 2х4 кВт забезпечують сушку на висоті 1750мм, що гарантує високу якість і швидкість сушіння для автомобілів будь-якої висоти, включаючи позашляховики, мікроавтобуси тощо.

Верхня автоматична сушка проводиться на мінімальній відстані від поверхні і по контуру автомобіля, який зчитується індивідуально для кожного авто. Використання технології SILENT забезпечує збільшення продуктивності сушіння зі зниженим рівнем шуму.

Частотні перетворювачі, встановлені на верхнє сушильне сопло, горизонтальні щітки і ходові механізми, забезпечують неймовірно плавне, без ривків рух сопла і щіток.

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З її допомогою можна регулювати притиск мийних щіток, швидкість пересування порталу, змінювати мийні програми, встановлювати параметри подачі хім.реагентов і багато іншого. Встроенная система швидкої діагностики дозволяє миттєво розпізнавати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї.

Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Базова комплектація

Автоматична мийка Christ Cadis

Самохідний портал в дизайні #STRIPE

Самохідний портал в ультрасучасному дизайні з пластикової облицюванням кольору “металік” і кольоровими вставками будь-якого відтінку за бажанням замовника.
Опції:

  • Світлофор позиціонування (встановлюється на правій і / або лівої панелі) з індикатором руху «вперед», «назад», «стоп».
  • Світлодіодні піктограми мийних програм (5, 6 або 8)
  • Захист від бризок для горизонтальної і бічних щіток
Автоматична мийка Christ Cadis

Опція: Самохідний портал в дизайні #BLADE

Самохідний портал з облицюванням в унікальному дизайні PREMIUM класу з виступаючими вставками будь-якого кольору за бажанням замовника.
Опції:

  • Ккольоровий дисплей VISUS для привабливого спілкування з клієнтами: (1) вбудована функція світлофора позиціонування (рух “вперед”, “назад” і “стоп”), (2) відображення етапів мийки, (3) індикатор помилок, (4) відображення максимально допустимих габаритів: довжини / ширини
  • Захист від розбризкування для горизонтальної і бічних щіток
Автоматична мийка Christ Cadis

Комплект мийних щіток: 1 верхня і 2 бічні щітки

Мийні щітки з оптимізованими параметрами забезпечують оптимальну глибину занурення і поліпшеного результату мийки:

  • Збільшений діаметр: верхня щітка Ø 950 мм, 2 бічні щітки Ø 1040 мм
  • Збільшена густота мийних щіток: на 33%
  • Підвищена швидкість обертання щіток
Автоматична мийка Christ Cadis

Cистема автоматичної сушки: верхнє сушильне сопло з контурною технологією переміщення і дві бічні сушки висотою 1750 мм забезпечують рух рівномірного повітряного потоку по всій поверхні автомобіля, задіюючи при цьому всього 2 мотора (по 4 кВт) і забезпечуючи високу якість сушки.
Опція: Сушка Fly-In з пневматичним поворотом сушильного сопла на 30 ° в задній частині.

пульт управління автоматичною мийкою Christ Cadis

Мультіпрограмній сенсорний пульт управління TOUCH START українською мовою.

• Сучасний інтерфейс
• Транспортер
• Введення ПІН-коду
• Зчитування штрих-коду
• POS-Термінал для кредитних карт

пульт управління автоматичною мийкою Christ Cadis

Опція: Мультипрограмний сенсорний Premium пульт керування TOUCH POS українською мовою.

• Сучасний інтерфейс
• Настінний або монтаж на стійці
• Транспортер
• Введення ПІН-коду
• Зчитування штрих-коду
• POS-Термінал для кредитних карт

Система подачі і дозування хімії

Система подачі і дозування хіміїв стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

Автоматична мийка Christ Cadis

Система управління мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

Автоматична мийка Christ Cadis

Комплект ходових рейок для руху порталу. Ходовий і роликовий приводи з черв’ячною передачею.

Опції

Автоматична мийка Christ Cadis

Опція VITESSE

Технологія VITESSE виконує нанесення активної піни + бічну мийку високим тиском з 4-ма або 6-ма нерухомими соплами + мийку щітками за ОДИН прохід порталу, що збільшує пропускну здатність і дохід з мийки на 20%!
Додаткова опція: 8 стельових сопел висого тиску з додатковим проходом порталу.

Автоматична мийка Christ Cadis. Нанесення піни.

Активна Піна

Технологія нанесення активної піни з нагріванням і без – одна з найпопулярніших опцій Christ. Пінна емульсія завдяки більш тривалому контакту з поверхнею автомобіля розм’якшує засохлий бруд, забезпечуючи високу якість мийки.

Автоматична мийка Christ Cadis

Нанесення Воску

Обробка поверхні автомобіля воском надає блиск глянсовою поверхні автомобіля і захищає її від зовнішнього атмосферного впливу. Більш того, на відполірованою поверхні бруд і пісок затримуються важче, що дозволяє довше зберігати автомобіль в чистоті.

Мийник коліс

Мийник коліс XL

Щіточний мийник коліс з вбудованими опціями розпилення хімії для попереднього миття і системою високого тиску з 2 або 4 обертовими соплами забезпечують якісне видалення забруднень перед основною мийкою автомобіля.

Мийник днища високим тиском

Мийник днища, поворотний

Ротаційний мийник Christ – рухома платформа з 2-ма вбудованими обертовими на 360 ° форсунками високого тиску (по 85 бар кожна) – ретельно видаляє бруд, сіль і ін. Дорожні реагенти з днища автомобіля. Мийка днища може виконуватися одночасної з роботою мийного порталу, що зменшує загальний час мийки.

Мийник днища високим тиском

Мийник днища, мобільний

Відео