Varius

Автоматична мийка для легкових автомобілів Varius від німецького концерну Christ – це 3-х щітков портальна мийка Преміум класу з індивідуальним підходом до клієнтів. Доступні для цієї моделі опції дозволяють надавати сервіс найвищого рівня.

Стильний глянцевий портал, мийні щітки з сучасних матеріалів і широка гама кольорів дозволяють створювати найкреативніші рішення в дизайні автомийки. Ефектні LED-опції: вбудована в портальну раму індикація програм мийки дає зрозуміти клієнту, на якому етапі перебуває процес миття, система позиціонування з LED підсвічуванням допомагає клієнтам швидко і точно поставити машину для мийки.

Висока якість мийки

Перехресна технологія мийки забезпечує неперевершений результат. Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова.

автоматические мойки varius

Діагональні щітки OPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації гарантує високу якість мийки незалежно від форми автомобіля. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматичні мийки varius

Поворотна верхня контурна сушка

Верхнє сушильне сопло з вбудованими 2-мя вентиляторами (по 3 кВт) плавно переміщається по контуру автомобіля з поворотом на 140 °, що дозволяє обслуговувати позашляховики, спортивні та ін. Автомобілі, забезпечуючи ідеальне якість сушіння.

автоматичні мийки varius

Мийник коліс ø до 21′

Christ пропонує мийники коліс різної конфігурації: щеточная мийка з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки, мийка щіткою і високим тиском, безконтактна мийка.

Швидкість мийки 6-12 авто/год

Висока швидкість мийки Збільшена продуктивність мийки Sirius дозволяє мити 6-12 автомобілів на годину, що робить цю модель найшвидшою в своєму класі.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділу на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Електроніка B & R преміум класу Всі процеси мийки та сушки контролює новітня електроніка, що встановлюється на моделях преміум-класу (Genius, Primus тощо.) Завдяки безлічі контрольних лічильників і звітів, ви надійно захищені від крадіжки на автомийці.

Висота мийки 2,3м (базова модель)

Varius проводиться в 8-ми конфігураціях мийної зони з висотою 2300, 2400, 2500, 2600, 2700, 2800, 2900 і 3150мм
Доступна опція бічної безконтактної мийки високим тиском для ефективного видалення складних, абразивних забруднень.

Ширина мийки 2,4м

Збільшена ширина мийної зони 2,4 м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Висота бічної сушки 1,7м

Бічні сушильні сопла забезпечують автоматичну сушку на висоті 1700мм (в базовій комплектації). За бажанням замовника можна збільшити висоту бічної сушки до 2000мм

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система быстрой самодиагностики. Встроенная система распознавания позволяет быстро диагностировать неисправности в работе. Сообщения об ошибках тут же выводятся в виде понятного текста на дисплее. Надежная защита от работы “вхолостую” – при снижении подачи воды до критического уровня срабатывает аварийный выключатель, что защищает оборудование от работы вхолостую.

Базова комплектація

автоматические мойки varius

Самохідний портал в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки varius

Комплект мийних щіток: 1 верхня і 2 бічні з технологією OptiFlex.

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт управління українською мовою.

автоматичні мийки varius

Поворотна автоматична сушка з контурної технологією руху і двома вентиляторами по 3кВт

автоматичні мийки varius

Система керування мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

автоматичні мийки sirius

Електронна система самодіагностики для виявлення і сповіщення про помилки.

автоматичні мийки varius

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

автоматичні мийки genius

Бічна сушка. 2 сушильних сопла з вентиляторами по 4 кВт вбудовані в бічну раму порталу і забезпечують якісну сушку з обох сторін автомобіля.

Опції

опції автоматичних мийок для легкових автомобілів

MAXI FLEX+
Технологія нахилу бічних щіток під кутом 25 ° при митті задньої частини кузова. Такий стан щіток дозволяє ідеально вимити навіть порожнини в номерних знаках, бамперах і ділянки під заднім спойлером.

автоматичний мийник коліс

МИЙНИК КОЛІС
Мийник коліс з системою сенсорного вимірювання діаметра колеса і інноваційною технологією переміщення миючої системи в режимі 4D, що забезпечує ідеальний результат миття коліс будь-якого діаметру.

опції для автомийок

ПІННА СТІНА
Технологія потокового нанесення піни з LED-підсвіткою. Подача піни густим, товстим шаром у вигляді суцільної “пінної стіни” дозволяє повністю охопити поверхню автомобіля, гарантуючи відсутність необроблених місць.

опції легкових мийок

LED ПІДСВІЧУВАННЯ
Анімований різнобарвна LED підсвічування абсолютно змінює зовнішній вигляд портальної мийки. Стрічки з ілюмінацією встановлюються на напрямні рейки, вертикальні стійки порталу.

Видео