автоматичні мийки christ в Київі для Закарпатнафтопродукт
«Закарпатнафтопродукт» м.Львів купує мийку CHRIST
13.08.2013
Автобусна портальна мийка Christ встановлена в м.Київ
12.12.2016

Мийка самообслуговування в м.Вишневе

Мийка самообслуговування Вишневе

Нова 6-ти постова мийка самообслуговування Дельта оснащена сучасним обладнанням для безконтактної мийки автомобіля і прибирання салону і успішно працює в м Вишневе, Київської області.

Мийка самообслуговування Вишневе

Дизайн мийки самообслуговування

Автомийка приваблює своїм ергономічним дизайном з обтічними формами. Ключові кольори: нейтральний білий і яскравий помаранчевий в поєднанні з використанням паливних форм і блискучих поверхонь з нержавіючої сталі, створюють неймовірний мікс комфортності і сучасності.

Мийні пости відрізняються завидною простором – завдяки висоті мийних боксів тут можуть обслуговуватися автомобілі висотою до 3-х м. Прозорі перегородки з SVG скла в поєднанні з просторими боксами створюють відчуттям легкості і свободи.
Мийка самообслуговування Вишневе

Ми отримали захоплені і найпозитивніші відгуки від клієнтів, які висловилися про зручність і комфортність встановленої мийки самообслуговування.

Устаткування для мийки самообслуговування

Мийка самообслуговування в м Вишнів оснащена сучасним обладнанням і комплектуючими від кращих світових виробників галузі (пр-ва Японія, Герамнія, Данія).
Електронний модуль управління, з’єднаний з центральною системою мийки, дозволяє клієнту управляти мийним процесом за допомогою зручного пульта, встановленого в мийному боксі. Водій вибирає програму, опускає жетон в жетоноприймач, натискає кнопку відповідної програми і вибравши відповідний мийний інструмент (пінну щітку або пістолет високого тиску) запроваджує мийку свого автомобіля.

Із запропонованих 10-ти програм, власник автомийки зупинив свій вибір на 6-ти найбільш популярних:
Активна піна XXL – фірмова програма пінної мийки, що встановлюється на 90% автомийок самообслуговування, які виробляє компанія Дельта. Безконтактна пінна мийка відрізняється безпекою і відсутністю агресивного середовища для лакофарбового покриття автомобіля, при цьому забезпечує високу якість мийки. На додаток до якості пінна мийка відрізняється ефектністю самого процесу: щільна густа піна, що покриває поверхню автомобіля, приносить естетичне задоволення клієнтам мийки. А це не малий фактор для якісного сервісу.

Мийка самообслуговування Вишневе

Друга за популярністю мийна програма – мийка автомобіля за допомогою шампуню під високим тиском. Розлучений в теплій воді автомобільний шампунь подається за допомогою пістолета високого тиску на поверхню автомобіля. Поєднання теплого мильного розчину і потужного струменя делікатно розбивають стійкі забруднення, миттєво видаляючи їх з поверхні автомобіля.

Програма воскування «Нано віск» дозволяє нанести захисний шар автомобільного воску, який не тільки прискорить процес сушіння, але і забезпечить захист поверхні від ультрафіолет і ін. Атмосферних впливів.

На автомийці самообслуговування встановлено промислове обладнання для водопідготовки. Клієнти можуть обполоснути вимитий автомобіль за допомогою програм ополіскування 4) осмосной або 5) пом’якшеної водою. При цьому вони можуть бути абсолютно впевнені в відсутності розлучень або появи білих плям на поверхні автомобіля. Вода, що пройшла спеціальну підготовку, не вимагає додаткове протирання або обробки.

mojka-samoobsluzhivania-delta-vyshniv5

На автомийці самообслуговування жителі м Вишневе можуть не тільки якісно вимити свій автмобіля, але і прибрати салон машини. Після виїзду з мийного боксу водій може заїхати в розташований поруч сектор прибирання, і пропилососити салон, протерти поверхню автомобіля, скориставшись мийником ганчірок.

Мийка самообслуговування Вишневе