Дельта встановила нову автоматичну мийку Christ Cadis у м.Путивль

автоматическая мойка christ cadis в г.Днепр
Дельта встановила нову автоматичну мийку Christ Cadis у м.Дніпро
02.02.2022
Дельта встановила 6 нових портальних мийок Christ Cadis у м.Одесa
01.03.2023

Дельта встановила нову автоматичну мийку Christ Cadis у м.Путивль

Компанія Дельта Кріст Системз встановила та ввела в експлуатацію найновішу преміальну німецьку мийку Christ Cadis у м.Путивль, Сумській області.

Ця модель стає все більш популярною серед наших клієнтів. Вражаючі результати миття, висока продуктивність, максимально низький рівень шуму, компактні габаритні розміри і при цьому збільшені робочі розміри мийної зони, що дозволяють обслуговувати як сучасні моделі позашляховиків, так і малогабаритні машини типу SMART – всі ці переваги роблять модель CADIS поза конкуренцією.

CADIS дозволяє обслуговувати на 45% більше автомобілів, ніж звичайні автомийні системи. Це стало можливим завдяки безлічі взаємодіючих інноваційних функцій, які компанія Christ розробила і успішно впровадила в новій портальній мийці Cadis. Нові функції забезпечують плавний хід миття та багатозадачність всього автомийного процесу.

Портальна мийка CADIS також зберегла одну з найзначніших переваг Christ – це політика технічного обслуговування автомийок Кріст в Україні, яка можлива завдяки широкому асортименту оригінальних запасних частин Christ. Це гарантує швидке вирішення будь-яких проблем та дозволяє виконувати обслуговування на дуже високому рівні.

Читайте детальніше про всі переваги автоматичної портальної мийки Christ Cadis.