Sirius

SIRIUS – 3-х щіточна автоматична мийка для легкових автомобілів від німецького концерну Otto Christ AG. Модель ТОП класу за ціною бюджетної мийки: збільшені габарити мийної зони, сучасні технології автоматичної мийки та сушки, висока якість збірки (Німеччина), широка базова комплектація.

Справжня німецька якість! Портальна рама з гальванізованого металу з порошковим покриттям, найважливіші комплектуючі з нержавіючої сталі і алюмінієвого сплаву. Передня і задня сторони порталу повністю облицьовані спеціальним пластиком – ніякої корозії протягом усього терміну служби!

Частотні перетворювачі на щітки, сушку і механізми руху (встановлюються тільки в моделях ТОП-класу) забезпечують плавний рух без ривків при роботі порталу.

автоматичні мийки sirius

Висока якість мийки

Перехресна технологія мийки забезпечує неперевершений результат. Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова.

автоматичні мийки sirius

Діагональні щітки OPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації гарантує високу якість мийки незалежно від форми автомобіля. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматичні мийки sirius

Інноваційна автоматична сушка

Повітряні потоки, створювані всього 2-мя моторами (по 5,5 кВт) без втрат спрямовуються через верхнє і 2 бічних сушильних сопла і рівномірно розподіляються на всю поверхню автомобіля, забезпечуючи високу швидкість і якість сушіння.

автоматичні мийки sirius

Мийник коліс ø до 21′

Технологія пульсуючих рухів щітки і мінливого напрямку обертання забезпечує неперевершену якість і високу швидкість мийки колісних диском діаметром до 21′. Розмір коліс розпізнається автоматично за допомогою вбудованих фотоелементів.

Швидкість мийки 6-12 авто/год

Висока швидкість мийки   Збільшена продуктивність мийки Sirius дозволяє мити 6-12 автомобілів на годину, що робить цю модель найшвидшою в своєму класі.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділу на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Електроніка B & R преміум класу Всі процеси мийки та сушки контролює новітня електроніка, що встановлюється на моделях преміум-класу (Genius, Primus тощо.) Завдяки безлічі контрольних лічильників і звітів, ви надійно захищені від крадіжки на автомийці.

Висота мийки 2,25м; 2,45м; 2,65м

Sirius виробляється в 3-х конфігураціях мийної зони 2250/2450/2650 мм. Компактні габарити роблять мийку Sirius ідеальним рішенням для невеликих АЗС або для автомийок з обмеженою площею. При всій компактності, розміри робочої мийної зони дозволяють обслуговувати автомобілі будь-якого класу.

Ширина мийки 2,4м

Збільшена ширина мийної зони 2,4м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Висота бічної сушки 1,7м

Збільшена висота бічної сушки. Повітряний потік, що проходить через бічні сушильні сопла забезпечує якісну сушку на висоті 1700мм. Нова технологія гарантує однаково високу якість і швидкість сушки для автомобілів будь-якої висоти: позашляховики, мікроавтобуси тощо. Використання технології Green-Line автоматичної сушки зменшує споживання електроенергії на 30%.

Встановлені на сушку частотні перетворювачі забезпечують неймовірно плавне, без ривків рух верхнього сопла. Точні дані про контурах автомобіля збираються ще при проходженні щітками. Таким чином процес сушки виконується на оптимальній для конкретного автомобіля відстані.

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Фантастичний дизайн Найширший вибір кольорової гами високоякісних пластикових панелей і мийних щіток дозволяє комбінувати будь-які кольори і створювати неповторний дизайн для вашої автомийки.

Базова комплектація

автоматичні мийки sirius

Самохідний портал в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки sirius

Комплект мийних щіток: 1 верхня і 2 бічні з технологією OptiFlex.

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт управління українською мовою.

автоматичні мийки sirius

Система автоматичної сушки з двома вентиляторами по 5,5 кВт.

автоматичні мийки sirius

Система управління мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

автоматичні мийки sirius

Електронна система самодіагностики для виявлення і реєстрації помилок.

автоматичні мийки sirius

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

автоматичні мийки sirius

Комплект ходових рейок для руху порталу.

Відео