Centus

Centus – 3х щіточна автоматична мийка для легкових автомобілів від німецького концерну Otto Christ AG – це класична модель автомийки, виготовлена за найвищими стандартами якості. Мийка виготовлена за класичними канонами концерну Christ: висока якість збірки (Німеччина), високоякісні матеріали і перевірені часом технології, що забезпечують чудовий результат миття.
Міцна конструкція портальної рами виконана з гальванізованого металу 4-6мм з порошковим покриттям, всі ключові вузли виконані з нержавіючої сталі. Пластикове облицювання в широкій колірній гамі і широкий вибір матеріалів щітки дозволяють створювати самі яскраві та ефектні варіанти в дизайні вашої автомийки.

автоматичні мийки centus

Висока якість мийки

Перехресна технологія мийки забезпечує неперевершений результат. Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова.

автоматичні мийки centus

Діагональні щітки OPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації гарантує високу якість мийки незалежно від форми автомобіля. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматичні мийки centus

Автоматична сушка DIVO

Унікальна конструкція DIVO за рахунок загинів по краях сушильного сопла направляє повітряний потік за допомогою 2х вентиляторів по 4 кВт під різними кутами, забезпечуючи тим самим сушку з усіх боків автомобіля. Рух сушки відбувається по контуру автомобіля.

автоматичні мийки centus

Мойщик коліс ø до 21′

Мийник коліс з технологією пульсуючих рухів щітки і мінливого напрямку обертання забезпечує неперевершену якість і високу швидкість мийки колісних диском діаметром до 21 ‘. Може бути обладнаний високим тиском (опція).

Швидкість мийки 6-12 авто/год

Висока швидкість мийки Збільшена продуктивність мийки Centus дозволяє мити 6-12 автомобілів на годину, що робить цю модель найшвидшою в своєму класі.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш тонкі за допомогою пульта управління.

Електроніка B & R преміум класу Всі процеси мийки та сушки контролює новітня електроніка, що встановлюється на моделях преміум-класу (Genius, Primus тощо.) Завдяки безлічі контрольних лічильників і звітів, ви надійно захищені від крадіжки на автомийці.

Висота мийки 2,05м - 3,1м

Centus виробляється в 8-ми конфігураціях висоти мийної зони: 2050 мм, 2250 мм, 2350мм, 2450 мм, 2550 мм, 2650 мм, 2750 мм, 2850 мм і 3100 мм.

Ширина мойки 2,4м; 2,7м

Збільшена ширина мийної зони 2,4 м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Ширина сушки 2м

Контурна сушка з технологією DIVO. Сушильне сопло шириною 2м з унікальною конструкцією DIVO подає концентрований потік повітря безпосередньо на дах і бічні поверхні автомобіля. За рахунок невеликих загинів в конструкції сопла повітря подається під різними кутами, охоплюючи таким чином кузов автомобіля з усіх боків.

Використання технології Green-Line автоматичної сушки зменшує споживання енергії на 30%.

Встановлені на сушку частотні перетворювачі забезпечують неймовірно плавне, без ривків рух верхнього сопла. Точні дані про контурах автомобіля збираються ще при проходженні щітками. Таким чином процес сушіння виконується на оптимальному для конкретного автомобіля відстані.

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Фантастичний дизайн Найширший вибір кольорової гами високоякісних пластикових панелей і мийних щіток дозволяє комбінувати будь-які кольори і створювати неповторний дизайн для вашої автомийки.

Базовая комплектация

автоматичні мийки centus

Самохідний портал в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки centus

Комплект миючих щіток (ПЕ): 1 верхня і 2 бічні з технологією OptiFlex.

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт керування українською мовою.

автоматичні мийки centus

Система автоматичної сушки з двома вентиляторами по 5,5 кВт, вбудованих в раму порталу.

автоматичні мийки centus

Система керування мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів, система самодіагностики і ін.

автоматичні мийки centus

Світлофор позиціонування вбудований в портальну раму і оснащений світлодіодними індикаторами руху «вперед», «назад», «стоп», які допомагають водієві легко орієнтуватися в процесі мийки.

автоматичні мийки centus

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрати хімії)

автоматичні мийки centus

Комплект ходових рейок для руху порталу.

Опции

автоматичні мийки centus

Шарнірні щітки

Це унікальна запатентована технологія Christ, перевірена роками успішної експлуатації. За рахунок заломлення в нижній третині бічні щітки повністю повторюють контур кузова, що забезпечує ідеальний результат миття.

автоматичні мийки centus

Мийка високим тиском

Попередня автоматична мийка високим тиском швидко і ефективно видаляє засохлу бруд і пісок з поверхні автомобіля, гарантуючи при цьому абсолютну безпеку для лакофарбового покриття.

автоматичні мийки centus

Поворотна сушка

Автоматична сушка може бути оптимізована за допомогою поворотних форсунок, які встановлюються на передню і задню боку сушильного сопла і забезпечують поворот повітряного потоку на +/- 30 °.

автоматичні мийки leanus

Мийник днища

Ротаційний мийник Christ – рухома платформа з 2-ма вбудованими обертовими на 360 ° форсунками високого тиску (по 85 бар кожна) – ретельно видаляє бруд, сіль і ін. Дорожні реагенти з днища автомобіля.

Відео