Leanus

Автоматична мийка для легкових автомобілів Leanus від німецького концерну Christ – Незважаючи на бюджетний клас миття, компанія Christ не пішла на компроміси в якості, комплектуючих, збірці і технологіях і спроектувала 3-х щеточную портальну мийку відповідно до високих стандартів Кріст.

Дизайн рівня преміум: самохідний портал з рамою з гальванізованого металу з порошковим покриттям і пластиковим облицюванням широкої колірної гами. Використання перевірених часом технологій Christ автоматичної мийки та сушки з розпізнаванням контурів автомобіля.

автоматичні мийки leanus

Висока якість мийки

Бічні щітки здійснюють мийку всій центральній частині автомобіля, включаючи передню і задню частину кузова. Контурна технологія мийки, система нанесення шампуню і сушильного воску забезпечують неперевершений результат миття та сушки.

автоматичні мийки leanus

Діагональні щітки OPTIFLEX

Діагональне положення щіток OPTIFLEX в базовій комплектації гарантує високу якість мийки незалежно від форми автомобіля. Пневматичний керовані бічні щітки дуже м’яко і, в той же час, щільно прилягають до кузова.

автоматичні мийки sirius

Інноваційна автоматична сушка

Верхнє сушильне сопло з контурної технологією переміщення і дві бічні сушки висотою 1700 мм забезпечують рух рівномірного повітряного потоку по всій поверхні автомобіля, задіюючи при цьому всього 2 мотора (по 5,5 кВт) і забезпечуючи високу якість сушки.

автоматичні мийки leanus

Мийник коліс ø до 21′

Christ пропонує мийники коліс різної конфігурації: щеточная мийка з технологією пульсуючих рухів і мінливого напрямку обертання щітки (в базовій комплектації), мийка щіткою і високим тиском, безконтактна мийка.

Швидкість мийки 6-10 авто/год

Висока швидкість мийки Збільшена продуктивність мийки Leanus дозволяє мити 6-10 автомобілів на годину.

Витрати хімії з німецькою точністю. Відповідно до програми мийки додатково встановлюються від 1 до 4-х контейнерів для миючих реагентів. Спеціальні поділи на контейнері спрощують моніторинг споживання хімії.
Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімічних концентратів в кожному контейнері. Стандартні настройки для витрат хімії можна легко змінити на більш гнучкі за допомогою пульта управління.

Висота мийки 2,25м (базова модель) і 2,65м

Leanus виробляється в 2-х конфігураціях висоти мийної зони 2250 і 2650мм. Компактні габарити дозволяють встановлювати портал в умовах обмеженої території. Незважаючи на компактні розміри мийки, робочі габарити мийної зони дозволяють обслуговувати автомобілі будь-якого класу.

Ширина мийки 2,4м

Збільшена ширина мийної зони 2,4 м дозволяє мити легкові автомобілі будь-яких габаритів, включаючи найширші моделі позашляховиків.

Висота бічної сушки 1,7м

Бічні сушильні сопла забезпечують автоматичну сушку на висоті 1700мм. Нова технологія гарантує однаково високу якість і швидкість сушки автомобілів будь-якої висоти, зокрема позашляховиків, мікроавтобусів тощо. Використання технології Green-Line автоматичної сушки зменшує споживання електроенергії на 30%.

Встановлені на сушку частотні перетворювачі забезпечують неймовірно плавний, без ривків рух верхнього сопла. Точні дані про контури автомобіля збираються ще при проходженні щітками. Таким чином процес сушки виконується на оптимальній для конкретного автомобіля відстані.

Ультрасучасна система управління останнього покоління здійснює повний контроль за роботою автоматичної мийки та гарантує безпечне виконання послідовності всіх операцій. З’єднання блоку з системою віддаленого управління C-IS в режимі ON-LINE-відмінне рішення для операторів декількох установок або цілої мережі автомийок.

Система швидкої самодіагностики. Вбудована система розпізнавання дозволяє швидко діагностувати несправності в роботі. Повідомлення про помилки тут же виводяться у вигляді зрозумілого тексту на дисплеї. Надійний захист від роботи “вхолосту” – при зниженні подачі води до критичного рівня спрацьовує аварійний вимикач, що захищає обладнання від роботи вхолосту.

Базова комплектація

автоматичні мийки leanus

Самохідний портал в пластиковому облицюванні будь-якого кольору за бажанням замовника

автоматичні мийки leanus

Комплект мийних щіток: 1 верхня і 2 бічні з технологією OptiFlex.

автоматичні мийки sirius

Мультипрограмний електронний пульт управління українською мовою.

автоматичні мийки leanus

Cистема автоматичної сушки з двома вентиляторами по 5,5 кВт.

автоматичні мийки leanus

Система управління мийкою в стійці порталу: система управління порталом, центральний процесор, електроніка, система насосів та ін.

автоматичні мийки leanus

Cвітлофор позиціонування є світлодіодний світлофор з індикаторами руху “вперед”, “назад”, “стоп”, які допомагають водієві зрозуміти, яку дію слід виконати в даний момент.

автоматичні мийки leanus

Система подачі і дозування хімії в стійці порталу (градуйовані контейнери, дозуючі насоси, електронне регулювання витрат хімії)

автоматичні мийки leanus

Комплект ходових рейок для руху порталу.

Опції

автоматичні мийки leanus

Мийка високим тиском

Попередня автоматична мийка високим тиском швидко і ефективно видаляє засохлий бруд і пісок з поверхні автомобіля, гарантуючи при цьому абсолютну безпеку для лакофарбного покриття.

автоматичні мийки leanus

Мийник днища

Ротаційний мийник Christ – рухома платформа з 2-ма вбудованими форсунками високого тиску (по 85 бар кожна), що обертаються на 360 ° – ретельно видаляє бруд, сіль і ін. дорожні реагенти з днища автомобіля.

автоматичні мийки leanus

Активна піна

Технологія нанесення активної піни з нагрівом і без – одна з найпопулярніших опцій Christ. Пінна емульсія завдяки більш тривалого контакту з поверхнею автомобіля розм’якшує засохлий бруд, що забезпечує високу якість мийки.

автоматичні мийки leanus

Нанесення воску

Обробка поверхні автомобіля воском надає блиск глянсовій поверхні автомобіля і захищає її від зовнішнього атмосферного впливу. Більш того, на відполірованій поверхні бруд і пісок затримуються важче, що дозволяє довше зберігати автомобіль в чистоті.

Відео