Пістолет для безконтактної пінної мийки Christ BubbleGUN
Нові автоматичні мийки Chirst з LED-опцією на АЗС “ОККО”
19.10.2017
5 автоматичних автобусних мийок Christ, м.Тбілісі, Грузія
Дельта встановила 5 автоматичних автобусних мийок Christ в м.Тбілісі, Грузія
06.11.2019

Новітня інноваційна щітково-безконтактна Сhrist Aquatus Prime

Автоматична мийка Aquatus Prime

5 автоматичних автобусних мийок Christ, м.Тбілісі, Грузія


Після багаторічних розробок і завдяки інженерному майстерності високого класу, компанія Christ представляє новітню модель мийки – Christ Aquatus Prime, яка зможе зробити революцію в галузі автомобільної мийки. Це унікальне рішення Chirst об’єднало дві діаметрально протилежні філософії мийки. Нова комплексна мийка, яка об’єднала два підходи – безконтактну і контактну щіточну технології – забезпечує безпрецедентну якість мийки.

Christ Aquatus Prime – це топова модель в лінійці портальних автоматичних мийок Premium класу. Завдяки інноваційній технології сканування контурів автомобіля Scan-X управління мийними програмами стає як ніколи гнучким. Незалежно від того, чи йде мова про звичайну щеточной мийці або безконтактної мийці – з Aquatus Prime можливо все. Нова розробка Scan-X сканує контур автомобіля і дозволяє гранично точно налаштувати мийний процес і роботу додаткових опцій. Так, наприклад, транспортні засоби нетиповою складної форми будуть вимиті і висушені ще більш якісно. Крім того, технологія Scan-X дозволяє автоматично розпізнавати навіть лижні бокси і розумно їх огинати.

У базову комплектацію вже включена високоякісна система розподілу хімічних реагентів. Грунтовне видалення забруднень досягається завдяки двом ключовим факторам: контурне нанесення, засноване на роботі системи сканування Scan-X, а також багаторівневе ступеневу нанесення різних видів хімії (опціонально: до 4-х рівнів).

Відповідно до філософії Christ кожна мийка автомобіля повинна завершуватися високоякісної сушінням всього автомобіля. У порівнянні з іншими мийками Premium-класу мийка Aquatus Prime оснащена ще більш удосконаленою системою сушки. Поворотна сушка і ефективна бічна сушка забезпечують за допомогою 16кВт ідеально висушений автомобіль і задоволених клієнтів.

Мийка Aquatus Prime розроблена спеціально для клієнтів, які пред’являють завищені вимоги до якості мийки і не хочуть йти на компроміси.
Aquatus Prime ідеально вписується в будь-який сегмент ринку: як на АЗС, так і професійному автомийного центрі або автосалоні. А висока продуктивність порталу перевищує найсміливіші очікування.

Наприклад, навіть на дуже вимогливому ринку Норвегії, з кожним із забруднень, будь то сніг, лід або інша стійка бруд, нова мийка справляється на висоті. Так компанія Shell-7 Eleven в г.Мольве стала однією з перших, хто переконався в перевагах порталу Aquatus Prime. Встановивши нову мийку кілька місяців тому, компанія в захваті від блискучих результатів і задоволених клієнтів.