Мийка самообслуговування Вишневе
Мийка самообслуговування в м.Вишневе
10.06.2015
Пістолет для безконтактної пінної мийки Christ BubbleGUN
Пінний пістолет Christ XXL-BubbleGun для 3-х мийних програм
12.09.2017

Автобусна портальна мийка Christ встановлена в м.Київ

Компанія Дельта Кріст Сістемз змонтувала нову портальну мийку Chirst для автоматичної мийки автобусів і вантажних автомобілів в г. Киев. Портальна мийка Christ встановлена ​​на міжнародному автовокзалі Теремки в м.Київ та призначена для автоматичного миття автобусів міжміських і міжнародних напрямів. Потреба київського автовокзалу у власній автомийці висока – вокзал має велику площу 2500м2, на якій розміщено 20 платформ з пропускною спроможністю 13500 автобусів щомісяця. Для обслуговування транспорту в таких обсягах Дельта встановила портал Magnum C5000.

Це 3-х щеточная портальна мийка з контурної технологією Christ. Самохідна портальна мийка під час руху визначає контури автобуса за допомогою датчиків і переналаштовує відстань і притиск щіток відповідно до індивідуальних габаритами конкретного автобуса. Таким чином, забезпечується ідеальна якість мийки незалежно від моделі і розмірів миються автобусів.

Відмінною особливістю автобусної мийки Magnum є великий набір мийних програм, що дозволяє мити не тільки автобуси, а й мікроавтобуси, легкові автомобілі, а також різні види вантажного транспорту, такі як тягачі, вантажівки з причепом, фургони і трейлери.

Мийний портал з оцинкованої сталі має систему точного дозування і автоматичної подачі хім. реагентів – автомобільного шампуню і сушильного воску. Цей модуль мінімізує витрати на хімію, що істотно при великих обсягах мийки. Портальна мийка також оснащена системою самодіагностики, яка визначає робочий стан порталу і автоматично визначає несправності з виведенням на дисплей.

Процес миття автобусів повністю автоматизований. Модуль управління автомийкою з використанням надійних технологій Christ контролює виконання всіх операцій: рух порталу, роботу щіток, подачу хімії, роботу електроніки.